Pridať inzerát

Operátor výroby

LB Slovakia Plastics s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Novozámocká, Hurbanovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 100 EUR/mesiacZamestnanec je odmeňovaný základnou hodinovou sadzbou 4,40 Eur/hod. K tomu navyše dostáva príplatky za prácu cez víkend, nočné a sviatky, plus 10% odmenu po skúšobnej dobe. Mzda je prehodnocovaná pravidelne raz ročne.
  • Termín nástupu: September 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor výroby - pracovník obsluhy strojov pracuje na 4 zmeny na vo výrobnom závode v Hurbanove. Štvorzmenná prevádzka je nastavená na 7,5 hodinové zmeny: ranná, nočná a poobedná.

• Obsluhuje polo-automatizované výrobné stroje na výrobu extrudovaných výrobkov z plastu (PPE) alebo výsekovch strojov
• Pripravuje materiál, nastavuje stroj podľa výrobného príkazu, obsluhuje stroj a kontroluje kvalitu vyrobených výrobkov
• Zodpovedá za nastavovanie, údržbu a obsluhu strojov, aby zabezpečil ich správnu a plynulú prevádzku a zabránil problémom a poruchovosti
• Dodržiava výrobné smernice a inštrukcie vo výrobnom procese
• Predkladá správy svojim nadriadeným o každodenných činnostiach a informuje vedúcich o dôležitých skutočnostiach, ktoré by mohli mať vplyv na výrobný proces a kvalitu výstupov – výrobkov
• Udržiava poriadok na pracovisku, v spoločných priestoroch a aj vo vonkajších priestoroch zamestnávateľa
• Dodržiava požiadavky bezpečnosti, kvality a nákladov súvisiacich s chodom strojov a zariadení
• Udržiava bezpečné pracovné prostredie, tak aby minimalizoval pravdepodobnosť poranenia seba alebo iných osôb

Zamestnanec získava:
- pravidelné mesačné odmeny do výšky 10% mesačnej mzdy
- finančný príspevok na stravovanie vo výške 6 Eur denne
- príplatky za nočné zmeny, príplatky za SO a NE nad rámec zákona, 100% príplatok za sviatok
- pitný režim na pracovisku zadarmo
- pravidelné prehodnotenie a zvýšenie mzdy minimálne 1x ročne
- darčekové poukážky na životné jubileá, výročie nástupu vo firme, pri svadbe
- po 1 roku príspevok na dôchodkové sporenie 20 Eur mesačne

Informácie o výberovom konaní

- 3 roky pracovných skúseností na podobnej pozícii
- Základná znalosť obsluhy strojov riadených počítačom,
- Schopnosť plniť úlohy dôsledne podľa pokynov
- Výborné komunikačné zručnosti a schopnosť riešiť problémy
- Zodpovednosť a chuť napredovať a vzdelávať sa
- Spoľahlivosť
- Dochvíľnosť
- Ochota pracovať cez víkendy a nočné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojnícke alebo technické zameranie

Počet rokov praxe

3

LB Slovakia Plastics s.r.o. je výrobná spoločnosť zaoberajúca sa tepelným spracovaním plastových granúl na dutinkové hárky a vysekávaním hárkov do požadovaného dizajnu. Jedinečný dizajn dopĺňame textilnými a penovými fixáciami podľa požiadaviek zákazníka. Naše flexibilné riešenia, spolu s recykláciou kartónplastu nám pomáhajú napĺňať našu víziu byť lídrom prechodu na cirkulárnu ekonomiku v oblasti priemyselných balení.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov