Pridať inzerát

Customer Service Specialist

LB Slovakia Plastics s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Novozámocká 3397, 947 01 Hurbanovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacKandidátovi s relevantnými skúsenosťami a schopnosťami ponúkneme mzdu podľa jeho schopností a skúseností. Plus možnosť získať odmenu až do výšky 15% z ročnej mzdy na základe výsledkov spoločnosti.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou zamestnanca na tejto pozícii je príprava cenových kalkulácií na predaj produktov vyrábaných na mieru zákazníkovi, zodpovednosť za podávanie správnych a úplných informácií obchodným zástupcom, zákazníkom a finančnému oddeleniu. Zodpovedá za:

• Vykonanie cenových kalkulácií na výrobky vyrábané na mieru zákazníkovi.
• Poskytovanie úplných a včasných informácií obchodnému zástupcovi a/alebo zákazníkovi o cenovej ponuke, možnosti dodania výrobkov a ďalších informácií.
• Riadne a včasné spracovanie všetkých prijatých objednávok a vydaných faktúr za produkty a služby v súlade s legislatívou SR.
• Riadne a včasné spracovanie všetkých vydaných faktúr - kontrola všetkých odovzdaných dodacích listov a expedičných príkazov (služby) pred vyfakturovaním
• V prípade reklamácie vystavovanie Dobropisov, informovanie zákazníka o stave reklamácie
• Sledovanie oneskorených platieb od zákazníkov, kontaktovanie zákazníkov za účelom urgencie oneskorených platieb, vedenie záznamov o platbách, nahrávanie všetkých získaných údajov do nášho ERP systému
• Spracovanie prichádzajúcich zákazníckych hovorov, odpovedanie na dotazy telefonicky, písomne, ústne a to aj v cudzom jazyku
• Poskytovanie informácií ohľadne faktúr v prípade žiadosti od zákazníka/obchodného zástupcu.
• V prípade potreby vykonávať obnovu údajov o kontaktoch v ERP systéme.
• Zabezpečenie včasnej identifikácie problému, návrh a realizácia riešenia prípadných problémov, spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• Riešene neštandardných situácií súvisiacich s pridelenou agendou
• Vedenie/Kontrola dokumentácie formulárov EUR1, CMR, DN, CN (v prípade potreby výpomoc Obchodnému tímu, zabezpečenie dokumentu EUR1, Osvedčení a ostatných dokumentov potrebných pre prevoz tovaru do zahraničia

Príspevok na 3. pilier dôchodkového sporenia
Bezpečné a príjemné pracovné prostredie
Flexibilný pracovný čas

Ak vás uvedená pozícia zaujala a spĺňate požadované predpoklady a zručnosti, neváhajte a pošlite nám váš životopis!
Ozveme sa vybraným uchádzačom, ktorí spĺňajú predpoklady na danú pozíciu.
Tešíme sa na vás!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2021 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, účtovníctvo, fakturácia

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Office (Word, Excel) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2 roky skúseností v oblasti fakturácie
2

Požadujeme:
- skúsenosti na podobnej pozícii minimálne 2 roky PODMIENKOU
- znalosť práce s databázovým software-om, znalosť práce s MS Excel, MS Word a e-mail na pokročilej úrovni PODMIENKOU
- znalosť anglického a maďarského jazyka PODMIENKOU
- znalosť iného jazyka, napr. nemeckého VÝHODOU
- skúsenosť s telefonickým oslovením zákazníkov, znalosť vedenia obchodného rozhovoru
- vynikajúce vyjadrovacie a komunikačné zručnosti
- interpersonálne zručnosti
- schopnosť pracovať samostatne, stanovovať si priority a výzvy
- schopnosť efektívne si rozložiť pracovné úlohy a dotiahnuť úlohy do konca
- základná znalosť kalkulácie cenových ponúk

LB Slovakia Plastics s.r.o. je výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových výrobkov do automobilového, chemického, farmaceutického a potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Novozámocká 3397
947 03 Hurbanovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Mandáková
E-mail: poslať životopis