Pridať inzerát

Zásobovač výrobných liniek - Nitra

LB Slovakia Plastics s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacmesačný bonus do 240 eur, zákonné príplatky do 200 eur
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vychystávanie materiálu do výroby
• Zásobovanie výrobných liniek materiálom
• Odvádzanie finálnych výrobkov do centrálneho skladu
• Manipulácia s odpadovým materiálom
• Balenie, identifikácia a zaskladňovanie materiálu v sklade
• Čistenie častí strojov podľa platných inštrukcií
• Dodržiavanie poriadku na pracovisku
• Dodržiavanie bezpečnostných predpisov na pracovisku
• Príprava materiálu a obsluha drviaceho stroja

• Práca na 12 hodinové zmeny v cykle: 2 dni denná - 2 dni voľno - 2 dni nočná - 2 dni voľno

- sociálny fond vo výške 40 € ročne
- gastrolístky v hodnote 5,40€ alebo finančný príspevok
- príspevok do DDS - III pilier
- rôzne finančné ohodnotenie (jubileum, výročie vo firme, narodenie dieťaťa a iné)
- dochádzkový bonus vyplácaný štvrťročne a ročne
-klimatizované prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Prax minimálne 1 rok vo výrobe výhodou
- Fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť

LB Slovakia Plastics s.r.o. je výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových dávkovačov a uzáverov do potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov