Pridať inzerát

Servisný technik - elektrotechnik

LB SERVIS SK s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacZákladný plat začína na 1200 EUR/ brutto, ale môže byť vyšší v závislosti od skúseností + variabilná zložka až do výšky 400 EUR vyplácaná mesačne (až po skúšobnej dobe, v závislosti od výkonu)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si manuálne zručný, komunikatívny a baví ťa práca v teréne s pestrou paletou aktivít od samotnej prípravy, realizáciu až po konfiguráciu zariadení, tak máme pre teba skvelú pracovnú ponuku.

- Inštalácia, servis a refurbishment elektro zariadení (registračná pokladnica/inteligentná fólia/smartfón/tablet/notebook/STB/router) na prevádzke zamestnávateľa a v prípade potreby na prevádzke zákazníka
- Prijem a výdaj zariadení na servis
- Identifikovanie a odstraňovanie porúch
- Výmena HW súčiastok
- Softvérové úpravy
- Riešenie požiadaviek nových a existujúcich zákazníkov
- Dlhodobá starostlivosť o zverených zákazníkov
- Práca s ekonomickým systémom
- Podieľanie sa na chode predajne
- Obsluha a komunikácia so zákazníkmi
- Platby (práca s pokladňou, terminálom a hotovosťou)
- Spracovanie súvisiacej dokumentácie
- Práca v tíme alebo samostatne

- možnosť pracovať so špičkovými technológiami a aktívne sa spolupodieľať na zaujímavých projektoch
- skvelý priestor na sebarealizáciu
- výkonnostný bonus
- príplatky za nadčasy
- príspevok na dopravu
- stabilná dlhoročná práca v prosperujúcej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- práca s modernými technológiami a inováciami
- vzdelávanie v oblasti pracovného zaradenia
- k dispozícií služobné auto, notebook a telefón
- športové a spoločenské firemné aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Expert

Vodičský preukaz

B

- Technická zručnosť a dôslednosť pri montáži
- Zodpovednosť za odvedený výkon
- Samostatnosť a flexibilita
- Dobré komunikačné schopnosti s orientáciou na klienta
- Zmysel pre detail
- Rozširovanie vedomostí a schopností v pracovnej oblasti
- Znalosť účtovných SW na úrovni administrátora výhodou
- Základné poznatky IP protokolu výhodou

Naša spoločnosť je najväčším predajcom pokladníc na Slovensku. Zaoberáme sa predajom a komplexným servisom registračných pokladníc, fiskálnych tlačiarní, snímačov čiarového kódu, váh, počítačov ako aj predajom a servisom mobilných telefónov a príslušenstva. Niekoľko rokov sa tiež venujeme Refurbishmentu - renovácii elektrozariadení.