Pridať inzerát

Kuchár

LAZA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Výhonská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 000 EUR/mesiacplat od 150 EUR / deň príplatky za akcie percentá z tržieb
  • Termín nástupu: 01.10.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavenie konceptu reštaurácie, zostavenie jedálneho lístka, kalkulácie normovanie jedál, príprava ala carte jedál, nevarí sa menu.

flexibilný pracovný čas, práca v stabilnom kolektíve, karierny rast, platové bonusy s tržieb a akcií

Nástup možný ihneď, zaujimavé platové podmienky, vhodné pre kreatívneho kuchára ktorý ide s dobou a sleduje nové trendy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronomia, Hotelierstvo

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchár

Počet rokov praxe

2

Hľadáme cieľavedomých kuchárov ktorí sa neboja výziev a berú svoju prácu ako poslanie radi sa zdokonalujú a tvoria nové veci a sledujú nové trendy vo varení

Reštaurácia v príjemnom prostredí v bratislavskej Rači s tankovým pivom. Konajú sa tu koncerty známych slovenských kapiel ale aj stand up comedy show. Moderná vynovená kuchyna. Zameranie Pubové jedlá a Burgre

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Lozano Pub
Výhonská 1
831 01 Bratislava, Rača