Pridať inzerát

Záhradník realizátor

Lavendergarden s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Piešťany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiacmzda podľa schopností a šikovnosti uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do realizácie kolegu, čo vie a má chuť realizovať záhrady podľa našich návrhov, ktorý chce tvoriť a domýšľať detaily, učiť sa novým veciam, pracovať s pôdou , s rastlinami, s drevom, so železom, s kameňom.

Robíme záhrady s atmosférou, programovo a funkčne bohaté, plné rôznorodých prvkov. Na to potrebujeme kolegu, ktorý vie zobrať do ruky rôzne nástroje, vie byť vytrvalý v práci a trpezlivý pri detaile.

Vítané zručnosti sú napríklad zváranie, práca s drevom, pokládka dlažby, ovládanie mechanizácie, murovanie,...Pokiaľ máte v sebe ducha záhradníka/remeselníka a osloví Vás naše portfólio prác, zašlite nám váš životopis alebo zavolajte.

Nepracujeme cez víkendy ani cez sviatky. Pracovná doba od 7-16.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

záhradníctvo/záhradná architektúra

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujemca by mal mať pozitívny vzťah k rastlinám, k záhradníctvu, základný predpoklad je práca vonku, niekedy je moc teplo, niekedy je chladno, ale to k tejto práci patrí. Vítaní sú záujemci, čo majú v obore prax.

Realizácia záhrad a zelene. Zaoberáme sa záhradnou architektúrou, tvorbou záhrad a verejných priestorov. Sme malá realizačná firma s 3mi zamestnancami , kvalitným strojovým vybavením... Robíme záhrady hlavne v okolí NM,PN,TT,TN. Sídlo firmy Hôrka nad Váhom.

www.lavendergarden.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci