Pridať inzerát

Recepčný/recepčná pre úspešnú nadnárodnú spoločnosť

LAUTITIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacUvedená mzda je za 6 hodinový pracovný čas.
  • Termín nástupu: 1.11.2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnými pracovnými činnosťami bude:
Registrácia / deregistrácia vstupov osôb z externého prostredia (návštevy, zákazníci) v súlade s internými predpismi
Vybavovanie telefonátov
Management zasadačiek v budove cez kalendár v Microsoft Outlook
Komunikácia (zamestnanci, návštevy, zákazníci, dodávatelia, kuriéri...)
Organizácia obsadenosti a vyťaženosti miestností pre výuku jazykov, monitorovanie vyťaženosti miestností, informovanie lektorov / účastníkov kurzov v prípade zmien
Obslužný servis pre zasadačky – servírovanie občerstvenia, starostlivosť o kuchynku
Parkovací systém – odblokovanie parkovacích kariet pre registrovaných hostí pri odchode
Iné služby – objednanie taxi služby pre hostí, navigácia hostí v rámci mesta, poskytnutie praktických informácií o doprave, gastronómii, hoteloch mimobratislavským hosťom
Riešenie krízových situácii (napr. kolízia obsadenosti zasadačiek)
Plnenie ďalších úloh podľa pokynov facility managera.

- zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti
- aktívne využívanie cudzieho jazyka
- zaškolenie a pravidelné preškoľovanie

V prípade záujmu pošlite Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku na dole uvedenú mailovú adresu. Vzhľadom k vysokému počtu uchádzačov budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 12 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť poskytuje riešenia najmä v oblastiach automatizácie a riadenia, dopravy, energetiky, informačných a komunikačných technológií a medicínskej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

administratívy

Počet rokov praxe

1

- príjemné a profesionálne vystupovanie a veľmi dobrá komunikácia
- pozitívny prístup k práci, ochota a proklientský prístup
- dynamická a aktívna osobnosť
- tímový hráč
- skvelé organizačné zručnosti
- dôslednosť a spoľahlivosť
- flexibilita a schopnosť pracovať pod tlakom
- znalosť AJ na pokročilej úrovni PODMIENKOU!!!

Spoločnosť poskytuje poradenské služby pri vyhľadávaní a výbere zamestnancov, motivácii a vzdelávaní. Koordinuje, vytvára a pomáha implementovať rozvojové a organizačné projekty. Taktiež poskytuje svojim klientom administratívne a recepčné služby, v ktorých využíva svoje jedinečné know-how.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pražská 11
811 02 Bratislava