Pridať inzerát

Senior účtovník/čka

Lansbrough Europe, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Borský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností a praxe uchádzača
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kompletné vedenie a spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva, komunikácia s finančnou správou,
komunikácia s klientami,
zabezpečenie účtovných a daňových operácií v súlade s platnou legislatívou
ostatná účtovná a administratívna agenda

Zamestnanecké zľavy na:
- vstup do fitness centra
- vstup na preliezky pre detských rodinných príslušníkov
- wellnes a masáže
- stráženie detí.
Okrem toho Vás čakajú pravidelné školenia, možnosť kariérneho rastu a priateľský kolektív.

Informácie o výberovom konaní

anglický jazyk výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
KROS Omega - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

samostatnosť, kultivovaný slovný prejav a komunikácia s ľuďmi, finančná a ekonomická gramotnosť

Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2007. Za 14 rokov sme vybudovali stabilnú základňu odborníkov v oblasti účtovníctva, daňového poradenstva, spracovania miezd a ďalších komplexných ekonomických služieb. Vďaka dlhoročnej praxi vieme flexibilne reagovať na dianie na trhu a pomôcť klientom pri budovaní funkčných a zdravých spoločností. Plynulo sa dorozumieme po anglicky a nemecky.
Svojím klientom spoločnosť Lansbrough Europe, s.r.o. poskytuje:
- vedenie účtovníctva,
- daňové poradenstvo,
- spracovanie miezd,
- ostatné služby.
Našim cieľom je stať sa najväčšou a najspoľahlivejšou spoločnosťou v oblasti účtovného a daňového poradenstva na západnom Slovensku. Sme hrdou súčasťou skupiny BPS Group.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Komenského, 361
90877 Borský Mikuláš