Administratívny pracovník a zákaznícka podpora pre eshop (emobilshop)

LALIM, s. r. o. (emobilshop)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rosinská cesta 15c, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiacBližšie info na osobnom pohovore
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzický príjem a výdaj tovaru (náhradné diely a príslušenstvo pre mobilné zariadenia)
- manipulácia s tovarom v skladových priestoroch
- kontrola, balenie a expedícia tovaru
- správa objednávok na eshope
- starostlivosť o zverené portfólio produktov
- komunikácia s kolegami v rámci oddelení
- spolupráca s externými dodávateľmi
- komunikácia so zákazníkmi
- prax v obore výhodou

- práca v mladom a dynamickom kolektíve rozrastajúcej sa firmy
- možnosť kariérneho rastu
- zamestnanecké zľavy
- bezplatné parkovanie
- občerstvenie na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné schopnosti
- ochota učiť sa novým veciam
- flexibilita a samostatnosť
- rozhľad v odvetví mobilných technológií
- spoľahlivosť
- zmysel pre detail

Náš príbeh internetového obchodu siaha do roku 2011, kedy sa dokázal tvrdou
prácou a vytrvalosťou zakladateľov premeniť na plnohodnotnú
prevádzku o rozlohe viac ako 250 m2 s tisíckami produktov a expedíciou
po celom Slovensku a Českej republike.
Značka každoročne zdvojnásobuje svoju veľkosť, pričom si
aj po rokoch neustále zachováva priateľský a spoľahlivý prístup
s maximálnou orientáciou na potreby zákazníka.
Emobilshop dnes zamestnáva celý tím ľudí, zodpovedných
za komunikáciu so zákazníkom, riešenie objednávok, expedíciu
a reklamácie tovaru. Stal sa tak plnohodnotným hráčom
na SK a CZ trhu náhradných dielov a príslušenstva pre mobilné
telefóny s ambíciou expandovať aj do ďalších európskych krajín.