Pridať inzerát

Vodič MKD

Lakytrans, s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Maďarsko, Francúzsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 799 - 2 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič kamiónu (Frigo návesy ) v rámci EU- Benelux/France /Anglicko a Slovensko a Maďarsko
(Turnusová práca )podľa dohody

Nové vozidlá Ford , Začiatok a koniec práce na slovensku v Senci alebo podľa dohody . Výplata vyplácaná každé 2 týždne .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

Bezúhonosť, KKV, Tachografová Karta, Psychotesty, Lekárska prehliadka.Znalosť Seriózny prśtup k práci, flexibilita, spoľahlivosť, lojalita, rešpekt.

Referencie výhodou

Lakytrans s.r.o
Medzinárodná návesová frigo preprava. Spoločnosť sa zaoberá medzinárodnou dopravou v rámci EÚ - Belgicko, Luxembursko, Anglicko , Slovensko , Maďarsko .
Záleží nám na kvalite a preto potrebujeme skúsených vodičov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci