Pridať inzerát

L´OCCITANE en Provence - asistentka predaja na TPP, brigáda

L´OCCITANE Central Europe s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacPlat brutto je cca uvedená mzda za odpracovaný mesačný pracovný fond + preplatené víkendy = pohyblivá suma. Ďalej sa plat navysuje prostrednictvom mesačných odmien a bonusov v rámci odmenového systému firmy. Po roku moznost zvysenia platu.
  • Termín nástupu: Možný ihneď..
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požiadavky:
-chuť pracovať v rámci dlhodobejšej spolupráce
-príjemné a milé vystupovanie - komunikatívnosť
-ochota pracovať so zákazníkom - otvorenosť
-kozmetické vzdelanie/skúsenosti výhodou
-skúsenosti z predaja výhodou
-skúsenosti prace v nakupnom centre - výhodou
-skúsenosti s pokladňou výhodou
-časová prispôsobivosť a flexibilita
-kolegiálnosť a tímovosť
-znalosť jazyka - angličtina/nemčina - komunikatívna úroveň výhodou

Ponúkame:
- prácu na TPP - garancia dlhodobej spolupráce
- prácu na dohodu (brigádne)
- prácu v príjemnom prostredí s luxusnou a značkovou kozmetikou
- skvelý a flexibilný kolektív
-bonusový/odmenový systém v rámci výplaty navyše
-preplácanie víkendov, štátnych sviatkov a iné
-bohaté zamestnanecké výhody (zamestnanecká zľava, rôzne motivácie formou výrobkov, školenia, teambuildingy..)
-časom možnosť karierného a profesionálneho rastu - pozícia store manager/vedúca predajne
-možnosť sebazdokonaľovania formou rôzných kozmetických školení

Váš životopis prosím prineste osobne na predajňu Loccitane v NC Aupark, Eurovea, Centrál, Nivy alebo ich zašlite priamo na email Katarina.Talarova@loccitanes.com

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft WordPad - Mierne pokročilý

Spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota pracovať, ochota pracovať aj manuálne, dochvíľnosť, komunikatívnosť, kolektívnosť, časová flexibilita, ambícia karierného rastu

L´OCCITANE Central Europe s.r.o. - luxusná prírodná francúzska kozmetika

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov