Pridať inzerát

Administratívna/y pracovníčka/pracovník

L & M interiér, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 739 EUR/mesiacmáme v pláne využiť Vaše talenty a skúsenosti pre prospech oboch strán, radi vás za to spravodlivo odmeníme, lebo chceme mať dobre zarábajúcich ľudí. Vaša mzda sa bude odvíjať od výkonu, za jednotlivé úlohy, ktoré Vám budú pridelené. Rátame so mzdou aj 1300 eur.
  • Termín nástupu: január 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

LM Interiér je rastúca firma na trhu s výrobou atypického nábytku na mieru od roku 2009. Venujeme sa navrhovaniu a výrobe moderného nábytku pre solventných zákazníkov. Naša práca a spokojnosť objednávateľa je pre nás prvoradá a hovorí sama za seba. Veľa fotiek nájdete na https://www.facebook.com/lminteriery

Do svojho tímu hľadáme administratívnu posilu. Šikovného človeka, ktorý má s excelom nadpriemerné vzťahy:)

Niekoho, kto vie veci nielen nastaviť, ale potom aj držať pevne v rukách. Máme radi poriadok, a preto potrebujeme Vašu pomoc hlavne v oblasti financií, evidencie nákladov, s pokľadňou.
Zároveň budete mať na starosti prípravu podkladov pre účtovníčku, administratívne záležitosti po prijatí nových ľudí a zaškolovanie napr.do dochádzkového systému, či BOZP a pod.

Aby to malo trocha šťavu, radi Vám poskytneme voľnú ruku v správe FB, či plánovane teambuildingov.

Chceme z Vás mať pravú ruku šéfa, človeka, ktorý bude dosledovávať úlohy, robiť kvalitné zápisy. Práce je tu dosť, záleží len na Vás, čo všetko budete stíhať a chcieť robiť. Radi prispôsobíme náplň práce Vašim schopnostiam a vôli napredovať.

Je to priestor pre šikovného človeka, ochotného sa učiť nové veci, ktorý má veľmi dobré komunikačné zručnosti, zmysel pre detail a vysokú mieru osobnej etiky.

- zamestnanecké zľavy
- dobrý kolektív
- káva, čaj zadarmo
- tímbildingy
- možnosť kariérne rásť

Pošlite nám svoj životopis a dôvod prečo chcete pre nás pracovať na nadasiova@lminteriery.sk
Čakájú Vás 3 kolá výberového konania. Je to práca vhodná len pre odhodlaných ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva, financie, personalistika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť
- cit pre detail
- vysoká miera osobnej etiky
- zodpovednosť
- komunikačné zručnosti
- plánovanie a zefektívňovanie procesov

LM Interiér je rastúca firma na trhu s výrobou atypického nábytku na mieru od roku 2009. Venujeme sa navrhovaniu a výrobe moderného nábytku pre solventných zákazníkov. Naša práca a spokojnosť objednávateľa je pre nás prvoradá a hovorí sama za seba. Veľa fotiek nájdeš na https://www.facebook.com/lminteriery

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov