Pridať inzerát

Stolár /Výrobca nábytku

L & M interiér, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kynceľová 41, Kynceľová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 880 - 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda je 880 eur podľa platovej triedy a stupňa náročnosti práce. Výkonnostná zložka sa ráta na základe m štvorcových,ktoré sa ti podarí poskladať a vyriešiť. Prideľujeme body podľa počtu metrov štvorcových a v čase odmena za jeden meter rastie, aby sme odmenili tvoju rýchlosť a šikovnosť. Chceme ľudí, ktorí majú dobrú motiváciu, majú tak aj dobrý výkon a svoju odmenu si vedia do značnej miery ovplyvniť sami. Chceme dobre zarábajúcich ľudí:) 1200 eur je cca priemer našich stolárov.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

LM Interiér je dynamická, rastúca firma na trhu s výrobou kvalitného atypického nábytku na mieru od roku 2009. Našimi zákazníkmi sú hlavne architekti z regiónu, s ktorými máme vybudované dlhodobé vzťahy. Venujeme sa navrhovaniu a výrobe moderného nábytku pre solventných zákazníkov. Naša práca a spokojnosť objednávateľa je pre nás prvoradá a hovorí sama za seba. Veľa fotiek nájdeš na https://www.facebook.com/lminteriery
Momentálne spolupracujeme napríklad aj na rekonštrukcii Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou Banská Bystrica.

Do nášho 18 členného tímu hľadáme stolára - výrobcu nábytku, ktorý nám pomôže zrýchliť výrobu a svojou prácou tak prispeje ku kvalitne a včas dodanému produktu pre zákazníka.

Tvojou náplňou práce je naštudovať si výkresovú dokumentáciu, triediť narezané dielce, poskladať skrinky a následne z nich poskladať celú zostavu. Podľa kontrolného listu spätne skontroluješ všetky položky a vyriešiš za pomoci majstra, prípadne samostatne, problémy a nedokonalosti. Ak je všetko v poriadku, tvojou úlohou bude opäť zostavu rozobrať a zabaliť do stretch fólie.

Občasné činnosti sú napríklad: ručné lepenie hrán, rezanie uhlov na cyrkulárke, či brúsenie dielcov.
Pri svojej práci budeš používať bežné ručné náradie, pásovú brúsku a pod.

Tvojou úlohou bude aj udržiavanie poriadku na vlastnom pracovisku, odovzdávanie papierov vedúcemu výroby, komunikácia so skladníkom ohľadom subdodávok (ako rošty na postele, elektrospotrebiče do kuchýň a pod).

Tvojim hlavným výsledkom je vyrobená zostava, ktorá je nepoškodená, sú tam všetky časti funkčné a nábytok je čistý a zabalený.

V plnej miere preplácame stravné lístky, zabezpečujeme dovoz stravy. Máme na pracovisku zadarmo kávu, čaj. Keď situácia dovolí, chodievame na teambuildingy ( športové akcie,organizueme turnaje, vianočnú kapustnicu). Podporíme ťa vo vzdelávaní a dáme ti priestor na postup a napredovanie. Ako zamestnanec máš zľavu na nábytok vo výške 20% plus je možnosť kúpiť elektrospotrebiče za veľkoobchodnú cenu. Sme firma, kde nám záleží na ľuďoch aj na našich výsledkoch, preto sa posúvame vpred a dbáme pri tom na poriadok, ktorý si chváli a vyzdvihuje väčšina našich ľudí. Nie je to žiadna stereotypná práca, keďže zákazky sa od seba líšia a preto budeš mať možnosť sa veľa naučiť. Každé vianoce ťa prekvapí doma darček pod stromčekom od nás a je toho ešte určite oveľa viac, čo tu získaš. Prihlás sa ešte dnes.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stolár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technicky zdatný s chuťou učiť sa novým veciam a so záujmom o nábytok.

LM Interiér je rastúca firma na trhu s výrobou atypického nábytku na mieru od roku 2009. Venujeme sa navrhovaniu a výrobe moderného nábytku pre solventných zákazníkov. Naša práca a spokojnosť objednávateľa je pre nás prvoradá a hovorí sama za seba. Veľa fotiek nájdeš na https://www.facebook.com/lminteriery

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

L & M interier s.r.o.
Kyncelova 41
97401 Banska Bystrica