Práca s počítačom a so strojom v stolárskej dielni pre fyzicky zdatného človeka

L & M interiér, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kynceľová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacNástupný plat 800 v hrubom, po zaškolení 900 v hrubom + odmena za napílené množstvo. Priemerný plat okolo 1100 eur
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme fyzicky zdatného človeka, ktorý má chuť pracovať v stolárskej dielni v nárezovom centre.
Je to veľká píla, ktorá reže veľké dielce na skrinky. Píla pracuje v prostredí Windows, preto je dôležitá aspoň základná počítačová gramotnosť.

Nie je dôležitá predošlá pracovná skúsenosť v danej oblasti, ale skôr ochota učiť sa a schopnosť zorganizovať si vlastnú prácu Práca je vhodná aj pre absolventov.

Hlavná pracovná náplň:

-naštudovať si zákazky na daný týždeň ( materiály )
- nachystanie materiálu k stroju
- práca na stroji
- triedenie dielcov po spracovaní
- odkladanie zvyškov materiálu
- údržba stroja

- zamestanci majú zľavu na nábytok vo výške 20% plus je možnosť kúpiť elektrospotrebiče za veľkoobchodnú cenu.
- 100% preplatené stravné lístky
- práca na dobre vybavenom pracovisku v krytej vykurovacej hale
- firemné školenia
- firemné akcie
-možnosť kariérneho rastu

Zašlite nám svoje CV na e-mail nadasiova@lminteriery.sk. Každý záujemca dostane spätne email s otázkami, ktorých zodpovedanie je podmienkou pred pracovným pohovorom.
Pohovory sa konajú priebežne podľa počtu záujemcov.
Každého informujeme písomne o pozvaní alebo nepozvaní na pracovný pohovor . Pohovor sa uskutoční na adrese Kynceľová 41 B. Bystrica
Adresu nájdete aj na našom webe- www.lminteriery.sk .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Samostatnosť
-Komunikatívnosť
-Mať prehľad v dokumentácii
-Schopnosť doťahovať veci do konca
-Zodpovednosť za urobenú prácu
-Chuť pracovať a učiť sa
-Tímová práca

LM Interiér je rastúca firma na trhu s výrobou atypického nábytku na mieru od roku 2009. Venujeme sa navrhovaniu a výrobe moderného nábytku pre solventných zákazníkov. Naša práca a spokojnosť objednávateľa je pre nás prvoradá a hovorí sama za seba. Veľa fotiek nájdeš na https://www.facebook.com/lminteriery

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

L & M interier s.r.o.
Kynceľová 41
974 01 Banska Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Nádašiová
Tel.: +421948616958
E-mail: poslať životopis