Pridať inzerát

Vedúci stolárskej výroby

L&A - Consult s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Topoľčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiac+ odmeny
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vedúceho do stolárskej výroby v Topoľčanoch.

Náplň práce, právomoci, zodpovednosti:
- organizovanie a riadenie výroby a pracovníkov
- spolupráca s konštruktérmi, pracovníkmi vo výrobe, kontrolórom kvality
- zadávanie zákaziek do výroby
- obstaranie a materiálov
- zodpovednosť za dodržanie technologických postupov, výkresovej dokumentácie, kvality práce a pracovnej disciplíny
- nastavenie harmonogramu vo výrobe
- zodpovednosť za sledovanie rozpracovanosti jednotlivých zákaziek a pravidelné reportovanie kompetentným osobám vo firme
- dohliadnuť na dodržanie pracovných postupov, vnútropodnikových predpisov a predpisov BOZP

Požiadavky na zamestnaca:
- výborné organizačné schopnosti
- prax v obore (min. 5 rokov)
- znalosť a prax drevoobrábacích strojov, hraňovacie centrum, CNC, nárezové centrum

- zaujímavé motivačné ohodnotenie k platu za plnenie plánu a výsledkov
- služobný notebook
- služobný telefón
- vstup do fitness centra 365 gym Topoľčany zdarma

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stolárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stolárska výroba

Počet rokov praxe

5

365 WoodWorks je stolárska výrobná dielňa patriaca pod prosperujúcu firmu L&A - Consult s.r.o.
Oblasťou pôsobenia 365 WoodWorks je výhradne výrobný stolársky proces. Uskutočňujeme výrobu nábytku na základe požiadaviek zákazníka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov