Pridať inzerát

Správca horskej usadlosti

Kysucká lesná spoločnosť, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Korňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiacvyska mzdy sa dá dohodnuť
  • Termín nástupu: september 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostivosť o horskú usadlosť, upratovanie ubytovania, práca v bufete, starostlivosť o kone a iné zvieratá, údržba usadlosti

možnosť ubytovania v garsónke v usadlosti, poskytnutie služobného auta, telefónu, Možnosť využitia rekreačnej časti usadlosti, možnosť bývania s partnerom - možnosť pracovného uplatnenia aj pre partnera, možnosť kľudného života na prekrásnom mieste na samote Beskyd na slovensko-českom pohraničí.

záujemcovia posielajte životopis na emailovu adresu uvedenú v inzeráte, v predmete emailu uveďte slovo "Beskyd"

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujemca ( alebo partner záujemcu) ideálne z oblasti horných Kysúc ( ale nie je to podmienkou) musí mať ochotu pracovať s koňmi a inými domácimi zvieratami, technické schopnosti na udržbárské práce, schopnosť jazdiť po terénnych cestách, chuť fyzicky pracovať, vysoko profesionálny prístup k zákazníkom - hosťom chaty a bufetu, byť schopný detailne upratovať, samostatne prevádzkovať bufet, ochotu žiť dlhodobo na samote.

Firma prioritne pôsobiaca v agroturistike a lesníctve, www.panoramaranc.sk

Adresa spoločnosti

kysucka lesná spoločnosť sro,
Obchodná 177
02354 Turzovka