Pridať inzerát

Kuchár v reštaurácii

KYOYU s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štefánikova trieda, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihned'
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme ambiciózneho človeka na pozíciu kuchár, ktorý má vzťah k vareniu a má rád nové výzvy. Sme malý kolektív a tvoríme jeden tím, v ktorom si pomáhame. Hľadáme človeka, ktorý k nám zapadne.

Budeš pracovať v reštaurácii v centre Nitry.

Tvojim povinnosťami budú:
príprava obedového menu a príprava jedál podľa pripravených receptúr
príprava surovín a kuchyne
styling jedál
pripravovať a dodržiavať čistotu prideleného pracoviska
garantujeme stabilitu pracovnej pozície v prípade opätovnéhi lockdownu

Ponúkame ti naše znalosti a skúsenosti, kde sa veľa sa naučíš. Sme mladý tím s veľa nápadmi.

Práca v mladom kolektíve
Práca na trvalý úväzok
Dobre platové podmienky
Pracovný rozvrh podľa dohody
Kvalitné stravovanie + pitný režim

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti v gastronómii sú výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

kreativita, flexibilita, zmysel pre poriadok, precíznosť, zodpovednosť

KYOYU je skupina, ktorá zastrešuje odborníkov na sushi, čaj a raw dezerty. KYOYU v japončine znamená zdieľať, čo je našim cieľom, snahou a poslaním. Chceme s vami zdieľať naše vedomosti o gastronómii a tak pre Vás vytvárať nové zážitky. Sme skupina nadšencov a v neposlednom rade aj priateľov, preto sa v KYOYU cítime často ako jedna rodina.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Moncoľ
Tel.: +421902177590
E-mail: poslať životopis