Pridať inzerát

Kuchár v japonskej reštaurácii

KYOYU s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štefánikova trieda, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme ambiciózneho človeka, ktorý má vzťah k vareniu a má rád nové výzvy. Skúsenosti v gastronómii sú výhodou, ale ak si na podobnej pozícii nepracoval, radi ťa zaučíme. Sme malý kolektív a tvoríme jeden tím, v ktorom si pomáhame. Hľadáme človeka, ktorý k nám zapadne.

Budeš pracovať v japonskej reštaurácie v centre Nitry. Venujeme sa sushi, ázijskej a fusion kuchyni.

Tvojim povinnosťami budú:
- príprava ázijských jedál podľa pripravených receptúr
- príprava surovín a kuchyne
- styling jedál

Ponúkame ti naše znalosti a skúsenosti, kde sa veľa sa naučíš. Sme mladý tím s veľa nápadmi.

Ak si chceš pozrieť prácu, ktorej budeš súčasťou, odporúčame ti sledovať:
IG: @tatami_restaurant_nitra
@koisushi_nitra

Práca v mladom kolektíve
Práca na trvalý úväzok
Krátky/dlhý týždeň (alebo podľa dohody)
Strava

Záujemci kontaktovať prevádzku emailom: info@kyoyu.sk alebo na tel. 0903204039

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Cieľavedomosť, zodpovednosť, kreativita

KYOYU je skupina, ktorá zastrešuje odborníkov na sushi, čaj a raw dezerty. KYOYU v japončine znamená zdieľať, čo je našim cieľom, snahou a poslaním. Chceme s vami zdieľať naše vedomosti o gastronómii a tak pre Vás vytvárať nové zážitky. Sme skupina nadšencov a v neposlednom rade aj priateľov, preto sa v KYOYU cítime často ako jedna rodina.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci