Pridať inzerát

Skladník - veľkoobchod voda, kúrenie, plyn

KVIP s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností uchádzača a bude upresnená na osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej zabehnutej pobočky v Bratislave hľadáme šikovného a priateľského kolegu na pozíciu skladník. Skúsenosti a znalosť tovaru v oblasti TZB - voda, plyn, kúrenie sú výhodou.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- príjem a vyskladnenie tovaru na základe objednávok.
- práca so skladovými dokladmi,
- práca s elektronickým skenerom - nie je žiadna veda, radi Vás zaučíme,
- práca s VZV - nakladanie a vykladanie tovaru.

- zamestnanie v stabilnej spoločnosti na hlavný pracovný pomer,
- nástup možný ihneď alebo dohodou,
- stabilné zázemie a odborné zaškolenie,
- podporu vo všetkých smeroch,
- možnosť sebarealizácie, kariérneho aj finančného rastu,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- otvorenú a dynamickú firemnú kultúru,
- priateľský kolektív,
- zľavu na nákup tovaru v sieti našich predajní.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť v skladovom hospodárstve,
- osvedčenie na prácu s VZV výhodou,
- znalosť TZB, sortiment voda, kúrenie, sanita výhodou,
- zodpovedný prístup k práci,
- lojalita,
- bezúhonnosť,
- ochota učiť sa.

Firma KVIP s.r.o reprezentuje najlepší zákaznícky servis, výbornú lokálnu dostupnosť tovaru vďaka rozrastajúcej sa predajnej ploche. Sme partnerom pre kúrenie, vodu, inštalačný materiál, plyn a sanitárnu techniku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KVIP s.r.o.
Vajnorská 135
903 01 Bratislava