Elektrikári - elektroinštalácie celoročne-Mainz- 20-23Eur/hod.-živnosť

KVBAU GROUP s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 18.7.2022, 25.7.2022
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 4-6 vyučených elektrikárov /jeden pracovná nemčina nemusí byť perfektná, rozumieť pri zadaní práce/,
aj individuálne .
Prerábka obchodného domu „Kaufland“
Kompletne elektroinštalačne práce – ťahanie kabeláže, montovanie káblových žľabov, zapájanie osvetlenia, zariadení, rozvádzačov

Odmena: 20-23€/hod. netto /v záležitosti od kvalifikácie a znalosti jazyka a praxe/
-Zabezpečené ubytovanie (Hradené), byty, penzióny
-Dlhodobá práca pri spokojnosti klienta do konca roka
-Možnosť nadčasov (55-60 hodín týždenne)
-zálohové platby po odpracovaní 1.týždňa
- v prípade spokojnosti, dlhodobá spolupráca a benefity naviac (preplatené náklady na PHM, bonusy za vernosť, atď)
TURNUS, cesta domov po 3 - 4 týždňoch aj podľa individuálnej dohode
Fakturácia každých 14 dní – 14 dňová splatnosť

Informácie o výberovom konaní

Vyhláška 21, 22, 23 (Resp. v ČR par. 5, 6, 7) -
A1 – ak nemáte, vybavíte si ho na sociálnej poisťovni na základe našej zmluvy
Freistellung – oslobodenie od zrážkovej dane *dohodneme
Štandardné kufríkové náradie, flexa, vŕtačka, aku-skrutkovač – musia mať
*ostatne podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Slušnosť, zodpovednosť, dôvera - to je firma KVBAU
Naše služby realizujeme s presvedčením, že prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov. Ak by sme nemali v ponuke Vami hľadané pracovné miesto, neváhajte a napriek tomu nás kontaktujte . Spolupracujeme aj s ďalšími partnermi a pokúsime sa nájsť pre Vás to najlepšie a najvhodnejšie pracovné miesto bez akýchkoľvek poplatkov!