Pridať inzerát

Obchodno -produktový manažér didaktickej techniky

KVANT spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: KVANT spol. s r.o., Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 200 EUR/mesiackonečná výška nástupného platu závisí od dosiahnutých skúseností, vedomostí a praxe , + po zaškolení výkonnostné odmeny
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi (obchodná komunikácia, nové produkty, technická podpora)
• Komplexný prehľad a starostlivosť o pridelené tovarové produkty v oblasti didaktickej techniky (web, katalóg, firemný systém, technické informácie, cenníky)
• Hľadanie nových, atraktívnych produktov s dlhodobým potenciálom pre zákazníkov
• Vyhľadávanie a spracovávanie nových obchodných prípadov
• Aktívna účasť na prednáškach, školeniach, workshopoch
• Účasť na výstavách a veľtrhoch, reprezentácia spoločnosti a výrobkov
• Podpora pridelených produktov (telefonická pomoc pri používaní produktov, identifikácia problémov a rizík)

Hľadáme kolegu, ktorý bude rád pracovať s produktami didaktickej techniky, stane sa skutočným odborníkom v ich používaní a rád poradí zákazníkom – či už to bude pedagóg, ktorý bude tieto produkty využívať pri výučbe, alebo študenti na rôznych workshopov či interaktívnych prednáškach priamo na školách.
Kolegu, ktorý bude vedieť odporučiť, nainštalovať a používať produkty zo svojho portfólia, ochotne všetky odprezentuje. Výhodou je znalosť anglického jazyka pri komunikácii s dodávateľmi a výrobcami.

budú spresnené na pohovore

Ak si aktívny typ, osoba hľadajúca výzvy, zaujímavú , kreatívnu prácu s možnosťou osobného rozvoja a rastu a baví Ťa aktívna komunikácia s ľuďmi, máš vzťah k didaktickej technike a obchodu, k organizovaniu práce, potom sme presvedčení , že naša ponuka je pre Teba tá správna.
Očakávame od Teba nadšenie, chuť pracovať a vzdelávať sa, profesionálne vystupovanie, schopnosť presvedčiť zákazníka o kvalite produktov. Ostatné Ťa naučíme my, aby Ťa bavilo to, čo budeš robiť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické vzdelanie- výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti na obdobnej pozícii vítané

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technický background
- organizačné schopnosti
- schopnosť riešiť úlohy a hľadať riešenia
- spoľahlivosť,
- tímová práca,
- zodpovednosť
- samostatnosť
- kreativita
- príjemné vystupovanie,
- optimizmus a radosť z tvorivej práce

Spoločnosť KVANT spol. s r. o. vznikla v r. 1995. Za roky svojej existencie zaznamenala výrazné úspechy vo vývoji a výrobe vlastných produktov, získala viaceré ocenenia na výstavách a v súčasnosti viac ako 90% jej výroby smeruje na export do viac ako 50 krajín sveta. Okrem toho sa venuje aj distribúcii technických zariadení pre rôzne oblasti vedy, výskumu , priemyslu a vzdelávania. Od roku 2004 spoločnosť postupne zavádzala integrované manažérske systémy . Aktuálne spoločnosť vlastní certifikáty a aplikuje požiadavky noriem ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 a ISO 27001:2013.
V súčasnosti sa aktivity spoločnosti rozdeľujú do piatich základných oblastí, čo viedlo k vytvoreniu nasledujúcich oddelení:
- Lasery a laserové systémy
- Didaktická a prezentačná technika
- Laboratórna a špeciálna technika
- Oddelenie tvorby špeciálneho softvéru a hardvéru
- Oddelenie špeciálnej meracej techniky
- Optické zariadenia a spracovanie obrazu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FMFI UK Mlynská dolina
842 48 Bratislava