Pridať inzerát

Montážnik nábytku

Kusyn s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiaczáleží od skúseností, po skúšobnej dobe prehodnotenie, odmeny a príplatky
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava pred montážou na dielni
Skladanie nábytku podľa výkresov u zákazníka
V prípade potreby výpomoc na dielni

Pracovné oblečenie
Firemné akcie
Preplatené nadčasy
Odmeny

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme šikovníka na MONTÁŽE.
Hľadáme chalaniska / muža so silným pracovným nasadením, priateľským pohľadom, technicky zručného, čo vie skladať nábytok podľa výkresov a nespraví z toho abstraktné umenie .
Najlepšie aby si bol stolár alebo mal skúsenosti v tejto sfére. Budeme radi, ak ťa nebolia kríže a zvládneš aj montáže mimo územia dielne.
Pracuje sa u nás nekresťansky dlho a to 8 hodín , každý deň Pondelok až Piatok. Víkendy je prikázané voľno (zatiaľ sa nik nesťažoval). Ale ak sa ti nebude chcieť doma vysávať, nájdeme ti prácu na víkend (s tým rátaj iba výnimočne) . Môžeš byť bicyklista, skejťák, harleják , no oceníme ak budeš mať hlavne vodičák na auto. Platové podmienky – fungujeme niečo za niečo. Urob si kvalitne, bez chýb svoju prácu a určite ti zostane aj na pivo. Viac si povieme medzi štyrmi očami.
Dbáme aj na módu. Dostaneš od nás zimnú a letnú kolekciu oblečenia, nech si fešák.
Keďže sme rodinná firma a chceme si tento status čo najviac udržať, radi ťa uvidíme aj s tvojou polovičkou/deťmi na spoločných akciách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stolár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tímový hráč, nekonfliktný, dôsledný, spoľahlivý.

KUSYN interiéry a KUSYN laboratórne zariadenia je dynamicky sa rozvíjajúca firma s rodinnou atmosférou, zaoberajúca sa výrobou a montážou zákazkového nábytku podľa potrieb zákazníka. Našu prácu si viete pozrieť na https://kusyn.sk/ alebo https://www.facebook.com/kusyninteriery

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov