Pridať inzerát

Referent(ka) odbytu

KÜSTER - automobilová technika, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Továrenská 1, Vlkanová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 EUR/mesiac- mesačne vyplácaný osobný príplatok vo výške 6 % zo základnej mesačnej mzdy - 13., 14. plat - suma závisí od hospodárskeho výsledku spoločnosti
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Sústreďuje, eviduje, spracováva objednávky od odberateľov.
2. Pripravuje podklady na uzavretie a zrušenie obchodných zmlúv.
3. Zostavuje plán odbytu a vedie agendu odbytu.
4. Spolupracuje pri vypracovaní cenových ponúk.
5. Vybavuje dopyty, objednávky a urgencie odberateľov, včítane sprostredkovania technického vyjasnenia.
6. Vykonáva fakturáciu odoslaného tovaru.
7. Vedie štatistiku odbytu a vyhodnocuje plnenie objednávok.
8. Udržuje styk s odberateľmi z hľadiska časového a predmetného plnenia objednávok.
9. Zamestnanec zodpovedá za dodržiavanie predpisov o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci, ochrane pred požiarmi a ochrane životného prostredia pri výkone svojej funkcie.

- perspektívne pracovné miesto v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť stravovania vo firemnej reštaurácii
- práca v príjemnom kolektíve

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2021 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Schopnosť tímovej práce, precíznosť, zodpovednosť, vysoká úroveň komunikácie s ľuďmi.

Strojárska výroba so zameraním na výrobu výrobkov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Küster - automobilová technika spol. s r.o.
Továrenská 1
976 31 Vlkanová