Pridať inzerát

Elektrikár, pomocný elektrikár

KUPOD s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiac- SZČO: 16-25EUR/hod. - TPP: 14-20EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priemyselná elektroinštalácia
- bytová elektroinštalácia
- automatizácia
- zapájanie rozvádzačov
- montáž žľabov
- ťahanie káblov

- zabezpečené ubytovanie na úrovni (1 max. 2 na izbe), plne hradené
- zabezpečená doprava, hradená (firemné auto)
- firemné montérky
- firmné náradie
- splatnosť faktúry do 10 pracovných dní
- nástup možný ihneď/dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Naša spoločnosť sa zaoberá odbornými činnosťami na elektrických zariadeniach od realizácie dočasnej staveniskovej prípojky, elektroinštalácie bytov, domov, priemyselných objektov a zdravotníckych zariadení, výrobných a manipulačných automatizovaných liniek a robotov, cez realizáciu celého spektra elektrotechnických činností a prác až po spúšťanie technológie, reguláciu, optimalizáciu, odbornú prehliadku a odbornú skúšku, údržbu, opravy, rekonštrukcie a prevádzku elektrických a strojných zariadení a elektroinštalácii.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov