Pridať inzerát

Prevádzkar

Kúpeľno-rehabilitačný ústav MV-SR " Bystrá" Liptovský Ján

  • Miesto práce: Kúpeľno-rehabilitačný ústav MV SR Bystrá, Liptovský Ján - kúpele
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 127 EUR/mesiac+ osobný príplatok po skúšobnej dobe
  • Termín nástupu: 01.08.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadi zverený technický úsek (údržbu), zodpovedá za kontrolné a riadiace činnosti. Výhodou: prax v odbore verejné obstarávanie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2022 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

prevádzkar, referent pre VO

Počet rokov praxe

2

samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, prax v riadení stredne veľkého kolektívu, komunikatívnosť, riadiace a analytické schopnosti

kúpeľná a rehabilitačná zdravotnícka starostlivosť. Zdravotné indikácie sú zverejnené vo Vestníku MZ. Ide o liečebné zariadenie v pôsobnosti Ministertsva vnútra. Ústav sa nachádza v Jánske doline 4km za dedinou. Je charakterizovaný ako klimatické kúpeľné zariadenie.