Pridať inzerát

Zdravotechnik

Kúpele Trenčianske Teplice, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčianske Teplice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 855 EUR/mesiac+ príplatky
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva prehliadky, údržbu a opravy elektrických zariadení v rozsahu svojich oprávnení
- dbá o bezpečnú, spoľahlivú a hospodárnu prevádzku s dodržaním všetkých platných vyhlášok, predpisov a noriem
- pravidelne kontroluje zdravotnícke prístroje, plánuje opravy a zabezpečuje údržbu zdravotníckej techniky systémom komplexnej údržby a dielenských opráv
- vedie technickú dokumentáciu zdravotníckych prístrojov, pasporty a technické karty zdravotníckej techniky v prevádzke a balneoprevádzke
- vykonáva a zabezpečuje oživenie a nastavenie zdravotníckych prístrojov elektronického charakteru, ktoré nie je možné zabezpečiť servisne
- zabezpečuje komplexný servis technologických zariadení - Tomesa,
Whirlpool, Rehabilitačný bazén

- pracovná doba priemerne 40 hod. / týždeň s možnosťou využitia konta pracovného času
- pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú
- v prípade III. vlny pandémie garancia udržania miesta s možnosťou čerpania náhrady mzdy
- práca v atraktívnom prostredí kúpeľov
- možnosť kariérneho rastu
- každoročné zvýšenie mzdy
- zamestnanecká celodenná strava za výhodných podmienok
- zvýhodnené vstupy na všetky voľno-predajné procedúry pre zamestnanca a rodinných príslušníkov (Hammam, Sina, ...), zľavy na kultúrne podujatia organizované spoločnosťou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

- odborná spôsobilosť elektro Vyhl. 508/2009
- technická gramotnosť
- základné znalosti a zručnosti ako stroj. zámočník, vodoinštalatér
- práca s PC základy
- univerzálnosť, schopnosť pracovať v kolektíve
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- precíznosť
- spoľahlivosť

Kúpele Trenčianske Teplice a.s. patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Je to predovšetkým vďaka vynikajúcej prírodnej sírnej termálnej vode a romantickej polohe kúpeľov. Liečebná starostlivosť v kúpeľoch Trenčianske Teplice a.s. má dlhoročnú tradíciu (prvá písomná zmienka o kúpeľoch je z roku 1247) a je založená predovšetkým na využívaní prírodnej sírnej termálnej vody.
www.kupele-teplice.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

T.G. Masaryka 21
914 51 Trenčianske Teplice