Pridať inzerát

Referent nákupu a skladového hospodárstva

KÚPELE SLIAČ a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sliač
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiacv základnej mzde nie sú zahrnuté zákonné príplatky a mimoriadne odmeny
  • Termín nástupu: 1.9.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavenie a administrácia procesu obstarávania tovaru a služieb v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní.
Administratívna podpora pri vypracovávaní interných smerníc na proces verejného obstarávania a nastavení fungovania spolupráce s jednotlivými úsekmi.
Poskytovanie metodických usmernení jednotlivým úsekom v oblasti uplatňovania zákona o verejnom obstarávaní v praxi,
Zabezpečovanie všetkých administratívnych a metodických úkonov a komunikácie s obstarávateľom v procese verejného obstarávania.
Administratívna podpora pri spracovaní súťažných podkladov pre jednotlivé formy verejného obstarávania v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní a/alebo vnútorným predpisom zamestnávateľa.
Vedenie skladového hospodárstva v technickom sklade (nepotravinový tovar), preberanie, príjem a výdaj tovaru a jeho evidencia v internom systéme NORIS.
Administratívna činnosť: príprava reportov, prehľadov na základe dát zo systému a zadaní od vedúcich úsekov, príprava prezentácií.

Flexibilná pracovná doba.
Práca v krásnom prírodnom prostredí kúpeľov.
Príležitosť spolupodieľať sa na napĺňaní vízie revitalizácie Kúpeľov Sliač.
Možnosť ubytovania v kúpeľoch za výhodnú cenu (prenájom izby).
Možnosť využitia procedúr, letné termálne kúpalisko priamo v areáli kúpeľov.
Prenájom priestorov Spoločenskej Dvorany pre usporiadaní rodinnej oslavy zdarma.
Vlastná jedáleň pre zamestnancov, cena lístka 0,90 €.
Angažovaný, priateľský a ústretový kolektív.

Prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Telefonicky budeme kontaktovať a pozývať vybraných záujemcov na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika, verejná správa, právo a pod.

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť procesu verejného obstarávania výhodou. Prax v oblasti nákupu výhodou nie podmienkou.
Znalosť práce v SW Josephine príp. Noris výhodou nie podmienkou.
MS Office – Excel, Power Point - pokročilá úroveň.
Asertivita, bezúhonnosť, vysoká miera samostatnosti, schopnosť reprezentatívneho jednania s obchodnými partnermi, kladný vzťah k administratívnej práci a zmysel pre dodržiavanie zákonov a predpisov, dôslednosť.

KÚPELE SLIAČ a.s. sú liečebné kúpele s viac ako 200 ročnou tradíciou zamerané na liečbu srdcovo-cievnych chorôb, chorôb pohybového ústrojenstva, onkologických chorôb ako aj liečbu post-covid syndrómu. Sú známe a vyhľadávané vďaka mimoriadnym účinkom liečivej minerálnej vody s unikátnym zložením jedinečným svojho druhu vo svete. Izotermická teplota 33°C a vysoký obsah CO₂ umožňuje vykonávanie procedúr bez umelého zásahu. Klienti kúpeľov okrem liečivých účinkov termálnej vody oceňujú vysoko profesionálny a ľudský prístup zdravotníckeho personálu ako aj nádherný areál kúpeľného parku, ktorý je spoločne s viacerými impozantnými budovami v areáli zaradený medzi národné kultúrne pamiatky Slovenska.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sliač-kúpele
962 31 Sliač