Pridať inzerát

Elektromechanik železničných zabezpečovacích zariadení

KUMAT spol.s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac- v závislosti na pracovných skúsenostiach - mzda po úspešnom absolvovaní odborných skúšok ŽSR: 1 200 EUR - 1 600 EUR
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia, zapájanie a servis elektrických a elektronických prvkov železničných
zabezpečovacích a oznamovacích zariadení v rámci Slovenska od renomovaných
výrobcov ako Siemens, Scheidt and Bachmann, ALTPRO, AŽD, Frauscher,
- montáž káblových systémov a ostatné práce súvisiace s montážnou činnosťou,
- práca s technickou/ výkresovou dokumentáciou,
- príprava zariadení na montáž podľa technickej/ výkresovej dokumentácie,
- výroba a oprava elektronických prvkov zabezpečovacej techniky,
- meranie a oprava reléových prvkov zabezpečovacej techniky,

- stabilná práca v spoločnosti s 30 ročnou históriou,
- možnosť skráteného pracovného týždňa (po dohode s priamym nadriadeným),
- letný dovolenkový a vianočný príspevok,
- ďalšie finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri pracovných výročiach),
- platené krátkodobé voľno na preliečenie,
- ročná odmena za dochádzku,
- iné finančné a nefinančné benefity (služobné vozidlo, mobilný telefón),
- možnosť profesionálneho rastu,

Práca je vhodná pre úchadzačov z BA a okolie a z KE a okolia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť, zodpovednosť, samostatnosť,
precíznosť, logické myslenie, spoľahlivosť, flexibilita,
schopnosť tímovej spolupráce,
- prax v montáži elektronických prvkov výhodou,
- základná znalosť čítania technickej/výkresovej
dokumentácie

Spoločnosť KUMAT s.r.o., bola založená v roku 1992 a od tohto roku uspokojuje potreby zákazníkov svojimi výrobkami a službami na slovenskom ako aj európskom trhu. Odbornej verejnosti na Slovensku je spoločnosť KUMAT známa ako realizátor líniových, telekomunikačných, optických a metalických káblových trás, diaľkových a miestnych telekomunikačných systémov.
Pre rezort železníc je spoločnosť KUMAT dodávateľom zabezpečovacích, telekomunikačných a rádiotelefónnych zariadení.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt