Pridať inzerát

HR asistent

KUMA GSD s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Staničná 913/9, 952 01 Vráble-Pri stanici
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ bonus. Výsledná mzda bude dohodnutá na základe osobnostných a profesijných predpokladov kandidáta. Mzda sa skladá z fixnej a variabilnej zložky.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• predchádzajúcu prax min. so:
- selekciou životopisov,
- telefonickým testovaním kandidátov,
- s realizáciou pohovorov.
• administratívna podpora HR oddelenia,
• zverejňovať pracovné ponuky na pracovných portáloch a posty na sociálnych sieťach,
• vyhľadávanie, selekcia, telefonický predvýber, organizovanie stretnutí a pracovných pohovorov a nábor zamestnancov,
• písomná, telefonická a osobná komunikácia,
• správa a aktualizácia databázy uchádzačov,
• participácia a pomoc pri vedení HR agendy (zmluvy, výpovede, dodatky, predĺženia, odovzdávacie protokoly a pod.),
• pomoc pri organizovaní školení a vzdelávania zamestnancov,
• podpora vedenia personálnej agendy a archivácia dokumentov,
• komunikácia s partnermi, vedením spoločnosti a zamestnancami,
• vykonávanie iných činnosti podľa potřeby,
• reporting.

• dobrý pracovný kolektív,
• služobný mobil,
• služobný notebook,
• parkovacie miesto v mieste práce.

Informácie o výberovom konaní

• miesto výkonu Staničná 913/9, 952 01 Vráble,
• nástup možný okamžite,
• potrebujeme Vás na plný úväzok,
• úspešný uchádzač bude zamestnaný na dobu určitú (zatiaľ ½ roka) s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú,
• formou ako zamestnanec alebo živnostník.

Ak máte záujem o uvedenú pracovnú pozíciu a spĺňate naše požiadavky, pošlite nám, prosím, Váš životopis, prípadne aj motivačný list. Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime.
V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať. Po splnení základných kritérií budete pozvaní na osobný pohovor.
Výberové konania prebiehajú formou individuálneho rozhovoru alebo online.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Tešíme sa na Vašu reakciu a prípadne na našu ďalšiu spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

personálne, ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Facebook - Pokročilý
Facebook Messenger - Pokročilý
LinkedIn - Pokročilý
Instagram - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

personalista, asistent HR, HR

Počet rokov praxe

3

Dokonalosť k Vašim vlastnostiam patriť nemusí, ale bez niektorých kvalít sa nezaobídeme …
• máte ukončené VŠ/SŠ odborné vzdelávanie s maturitou,
• ovládate znalosť práce na PC užívateľsky, balík MS Office na pokročilej úrovni,
• máte skúsenosti s:
 vyhľadávaním a náborom zamestnancov,
 komunikáciou,
 správou a aktualizáciou databázy uchádzačov,
 zverejňovaním pracovných ponuk.
Budeme nadšení, ak …
• máte dobré komunikačné zručnosti,
• máte skúsenosti s komunikáciou cez telefón,
• ste dôsledný, cieľavedomý,
• máte zmysel pre detail,
• máte správne zvládnutý time management,
• máte profesionálne vystupovanie,
• máte schopnosť samostatnej práce,
• máte drive, ochotu učiť sa,
• máte proaktívny prístup k práci,
• ste empatický a precízny.

KUMA GSD s.r.o. je stavebná spoločnosť zaoberajúca sa pozemnými a inžinierskými stavbami. Zaoberá sa zemnými, výkopovými, búracími a stavebnými prácami tzv. spodných stavieb - základy budov, hál, terénne úpravy, pokládka vody, kanalizácie, elektriny, plynu a pod.
Viac informácií nájdete na: www.kumagsd.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov