Pridať inzerát

Asistent stavbyvedúceho

KUMA GSD s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacmožnosti odmeňovania – výkonnostný bonus, výsledná mzda sa bude odvíjať od predošlých pracovných skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 detailné a včasné (1 – 2 týždne vopred) plánovanie stavebných prác, vrátane podkladov pre objednávku/dodávku materiálu (vr. počtov a pod.) v spolupráci s prípravárom stavby,
 tvorba stavebného harmonogramu v spolupráci s nadriadeným pracovníkom a výkonnými stavebnými majstrami,
 písanie stavebného denníka,
 priebežné doplňovanie dokumentu súpisu prác podľa reálne vykonaných prác na stavbe,
 sledovať, zaisťovať a ukladať do interného systému aktualizované výkresy od GDS (objednávateľa),
 priebežné fotenie stavebných prác každý deň a vkladanie foto do do interných systémov,
 v prípade, že dôjde materiál na stavbu = fyzická kontrola počtu dodaného materiálu podľa DL a jeho kvalita (či nie je poškodený a pod.), prevzatie materiálu a následné ofocenie DL do interného systému,
 fyzické meranie, vytyčovanie atď. vecí (objektov a pod.) na stavbe podľa výkresov (príp. aktualizovaných výkresov),
 vedenie ľudí.

• možnosti odmeňovania – výkonnostný bonus,
• dostanete príspevok na stravu,
• pracovný čas je u nás flexibilný,
• mobilný telefón,
• zaujímavá práca v priateľskom pracovnom tíme,
• možnosť kariérneho rozvoja,
• keďže sme malá firma, zmeny tu prebiehajú rýchlo.

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
• miesto výkonu západné, stredné Slovensko,
• nástup možný okamžite,
• potrebujeme Vás na plný úväzok,
• úspešný uchádzač bude zamestnaný na dobu určitú (zatiaľ ½ roka) s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú,
• formou ako zamestnanec alebo živnostník.

Ak máte záujem o uvedenú pracovnú pozíciu a spĺňate naše požiadavky, pošlite nám, prosím, Váš životopis, prípadne aj motivačný list. Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime.
V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať. Po splnení základných kritérií budete pozvaní na osobný pohovor.
Výberové konania prebiehajú formou individuálneho rozhovoru alebo online.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Tešíme sa na Vašu reakciu a prípadne na našu ďalšiu spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, pozemné stavby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
Čítanie výkresov - Expert
Organizácia prác na stavbe - Expert
Objednávanie a evidencía materiálu - Expert
Plánovanie prác na stavbe - Expert
Tvorba harmonogramu - Expert
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

asistent stavbyvedúceho, stavebníctvo

Počet rokov praxe

3

Dokonalosť k Vašim vlastnostiam patriť nemusí, ale bez niektorých kvalít sa nezaobídeme …
• máte ukončené VŠ/SŠ odborné vzdelávanie s maturitou stavebného smeru,
• ovládate znalosť práce na PC užívateľsky, balík MS Office a AutoCAD na pokročilej úrovni,
• máte skúsenosti s organizáciou prác na stavbe.

Budeme nadšení, ak …
• rád pracujete v tíme a zároveň ste samostatným článkom s vlastnou iniciatívou,
• máte schopnosť riešiť konfliktné situácie,
• medzi vaše vlastnosti možno zaradiť:
o komunikačné schopnosti,
o organizačné schopnosti,
o informačnú a technickú gramotnosť,
o precíznosť,
o spoľahlivosť,
o lojalitu,
o logické myslenie,
• Vám nechýba zodpovednosť,
• ste časovo flexibilný,
• možnosť nasadenia aj mimo miesta bydliska (v mieste získanej zákazky).

KUMA GSD s.r.o. je stavebná spoločnosť zaoberajúca sa pozemnými a inžinierskými stavbami. Zaoberá sa zemnými, výkopovými, búracími a stavebnými prácami tzv. spodných stavieb - základy budov, hál, terénne úpravy, pokládka vody, kanalizácie, elektriny, plynu a pod.
Viac informácií nájdete na: www.kumagsd.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov