Pridať inzerát

Asistent/ka ľudských zdrojov

KUKA Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ variabilná zložka; finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností, schopností a praxe vybraného uchádzača
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná príprava a realizácia výberových konaní
- tvorba a inzercia pracovných ponúk
- selekcia a evidencia životopisov
- vyhodnocovanie výberových kôl
- príprava podkladov pred prijatím nového zamestnanca
- zabezpečenie kompletného onboarding procesu nových zamestnancov
- zabezpečenie školení zamestnancov
- účasť na veľtrhoch práce, spolupráca s VŠ s technickým zameraním
- práca v HR module SAP - personálna administratíva a organizačný manažment
- pravidelný reporting - headcount, plán personálu, organizačná štruktúra a pod.
- vytvorenie systému hodnotenia zamestnancov
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku s globálnym tímom KUKA a riešenie ad-hoc požiadaviek z centrály (reporty, prezentácie a pod.)
- Data protection coordinator - globálna rola na koordináciu procesov v oblasti GDPR
- práca s rozličnými globálnymi reportingovými nástrojmi
- spolupráca na tvorbe programu benefitov a pri organizovaní firemných
podujatí

- tvorivá práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s nemeckým zázemím
- získavanie zaujímavých odborných skúseností (doma aj v zahraničí)
- odborný a profesijný rast
- motivujúce finančné ohodnotenie
- kvartálne odmeny
- trinásta mzda
- dochádzkový bonus
- príspevok na cestovné
- príspevok na ubytovanie
- flexibilný pracovný čas
- jazykové kurzy
- firemné kultúrne a športové podujatia

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
- životopis (SK, AJ)
- súhlas so spracovaním osobných údajov.

Na pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP ERP - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť HR modulu SAP veľkou výhodou
- plynulá komunikácia v Anglickom jazyku - slovom aj písmom
- komunikatívnosť, diplomatické vystupovanie a jednanie
- proaktívna a kreatívna osobnosť
- dobrá orientácia v IT oblasti, schopnosť rýchlo sa učiť a pracovať s rozličnými systémami a nástrojmi
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- schopnosť pracovať v tíme
- organizačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- flexibilita

Spoločnosť KUKA Slovakia s.r.o. patriaca do skupiny KUKA Systems, je jedným z celosvetovo vedúcich dodávateľov automatizovaných výrobných a montážnych riešení pre priemyselnú výrobu.
Už viac ako 25 rokov je KUKA Slovakia s.r.o. v Dubnici nad Váhom špecialistom na návrh robotických liniek a iných automatizačných a obslužných riešení pre automobilový priemysel.

Kontaktujte nás a staňte sa členom nášho tímu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Rozembergova
Tel.: +421907705946
E-mail: poslať životopis