Pridať inzerát

Účtovníčka/Účtovník

KUKA Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Priemyselná 4610/9, 018 41 Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka tvorená kvartálnymi odmenami a 13. mzdou. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Evidencia došlých faktúr
- Kontrola účtovania - workflow proces
- Príprava platieb
- Príprava fakturácie - kontrola a úprava SD dokumentov v SAP
- Spracovanie vyšlých faktúr v SAP
- Sledovanie otvorených položiek
- Spracovanie podkladov k auditu ročnej účtovnej závierky
- Majetok - spracovanie majetkových faktúr
- Inventarizácia
- Evidencia medzipodnikových faktúr - Intercompany
- Štatistické výkazy (ročné, mesačné)
- Účtovanie pracovných ciest
- Reporting - koncernový
- Spracovanie DPH v SAP - preklopenie do daňových priznaní, analýza rozdielov
- Komunikácia s daňovým úradom
- Sledovanie bankových transakcií
- Kompletné spracovanie podkladov pre SSC - interné doklady - na pravidelnej mesačnej
báze aj nepravidelné
- Kontrola a mesačné odsúhlasovanie zostatkov súvahových účtov
- Spracovanie pokladne (podklad od HR) - preklopenie do SAP
- Spracovanie rezerv - audit
- Mzdy - spracovanie rezerv
- Mesačné štatistické výkazy
- Príprava podkladov pre Forecasty
- Účtovné prehľady pre potreby kontrolingu/vedenia spoločnosti

• tvorivá a kreatívna práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s nemeckým zázemím
• práca v nových, moderných a atraktívnych priestoroch
• parkovanie v areáli firmy s možnosťou dobíjania elektromobilov zdarma
• kryté miesto pre parkovanie bicyklov a motocyklov
• možnosť zahraničných stáží na projektoch
• možnosť kariérneho rastu
• kvartálne odmeny
• trinásta mzda
• flexibilný pracovný čas
• príspevok pri narodení dieťaťa, pri sobáši, pri životnom jubilei
• príspevok pri odporúčaní zamestnanca
• príspevok na ubytovnie
• príspevok na cestovné
• jazykové kurzy NJ/ AJ
• ovocný deň
• káva zdarma
• príspevok na kultúrne a športové podujatia
• spoločné firemné akcie – Family Day, Športový deň, Vianočný večierok

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
- životopis bez fotografie v SJ/ AJ
- súhlas so spracovaním osobných údajov

Na pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť podvojného účtovníctva
- znalosť platnej účtovnej a daňovej legislatívy
- analytické myslenie
- samostatnosť pri riešení úloh
- zmysel pre detail
- schopnosť komunikovať v cudzom jazyku
- príjemné vystupovanie
- flexibilnosť
- spoľahlivosť

Spoločnosť KUKA Slovakia s.r.o. patriaca do skupiny KUKA Systems, je jedným z celosvetovo vedúcich dodávateľov automatizovaných výrobných a montážnych riešení pre priemyselnú výrobu.
Už viac ako 25 rokov je KUKA Slovakia s.r.o. v Dubnici nad Váhom špecialistom na návrh robotických liniek a iných automatizačných a obslužných riešení pre automobilový priemysel.

Kontaktujte nás a staňte sa členom nášho tímu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov