Pracovník/čka pre správu technickej dokumentácie (Design Quality)

KUKA Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Priemyselná 4610/9, 018 41 Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiaca viac v závislosti od schopností a skúseností daného uchádzača + variabilná zložka tvorená kvartálnymi odmenami a 13. mzdou.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- import konštrukčných dát a vypĺňanie kusovníkov v PLM systéme Teamcenter;
- kontrola úplnosti, správnosti a kvality konštrukčných dát podľa zákazníckych noriem;
- práca s 2D dokumentáciou;
- vytváranie sprievodnej dokumentácie v MSOffice;
- dodržiavanie kvality a termínov;
- spolupráca s projektovými vedúcimi a projektovými tímami;
- komunikácia a spolupráca s materskou spoločnosťou;
- externá komunikácia s ďalšími konštrukčnými kanceláriami;
- aktívna písomná, ústna a telefonická komunikácia.

• tvorivá a kreatívna práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s nemeckým zázemím
• práca v nových, moderných a atraktívnych priestoroch
• parkovanie v areáli firmy s možnosťou dobíjania elektromobilov zdarma
• kryté miesto pre parkovanie bicyklov a motocyklov
• možnosť zahraničných stáží na projektoch
• možnosť kariérneho rastu
• kvartálne odmeny
• trinásta mzda
• flexibilný pracovný čas
• príspevok pri narodení dieťaťa, pri sobáši, pri životnom jubilei
• príspevok pri odporúčaní zamestnanca
• stravné lístky v hodnote 5,- EUR
• príspevok na ubytovnie
• príspevok na cestovné
• jazykové kurzy NJ/ AJ
• príspevok na kultúrne a športové podujatia

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
životopis bez fotografie v SJ/ AJ alebo NJ
súhlas so spracovaním osobných údajov

Na pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2022 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- vzdelanie v odbore strojárstvo/automotive výhodou.

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Siemens Teamcenter - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť a spoľahlivosť;
- precíznosť a zmysel pre detail;
- flexibilita, komunikačné a organizačné zručnosti;
- tímová spolupráca a príjemné vystupovanie;
- ochota učiť sa, vzdelávať sa a napredovať.

Spoločnosť KUKA Slovakia s.r.o. patriaca do skupiny KUKA Systems, je jedným z celosvetovo vedúcich dodávateľov automatizovaných výrobných a montážnych riešení pre priemyselnú výrobu.
Už viac ako 25 rokov je KUKA Slovakia s.r.o. v Dubnici nad Váhom špecialistom na návrh robotických liniek a iných automatizačných a obslužných riešení pre automobilový priemysel.

Kontaktujte nás a staňte sa členom nášho tímu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov