Pridať inzerát

Technická asistentka / Technický asistent

KUKA Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Priemyselná 4610/9, 018 41 Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac+ variabilná zložka tvorená kvartálnymi odmenami a 13. mzdou. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna písomná, ústna a telefonická komunikácia (anglicky a nemecky);
- interná komunikácia a spolupráca (KUKA Dubnica, KUKA Augsburg Nemecko);
- aktívna práca s MS Office (Excel, Word, PowerPoint);
- riadenie a organizácia odovzdania projektových dokumentácií;
- externá komunikácia (zákazníci, dodávatelia, iné konštrukčné kancelárie);
- spolupráca s oddeleniami spoločnosti (simulácia, konštrukcia, layout,
pneumatika, elektrika, prevádzkovanie/podpora na výrobnej linke a oddelenie nákupu);
- práca s interným PLM-systémom (Teamcenter);

- medzinárodné pracovné prostredie v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti;
- získavanie zaujímavých odborných skúseností;
- odborný a profesijný rast;
- motivujúce finančné ohodnotenie;
- kvartálne ohodnotenie nad rámec základnej mzdy;
- 13.mzda;
- flexibilný pracovný čas;
- jazykové kurzy;
- príspevok na cestovné/ubytovanie
- odmena za odporučenie zamestnanca

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania od Vás požadujeme:
- životopis v dvoch jazykoch (slovenčina a angličtina) bez fotografie;
- súhlas so spracovaním osobných údajov (slovenčina).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- administratívne alebo lingvistické (jazykové) vzdelanie, technické vzdelanie výhodou

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- ovládanie anglického jazyka slovom aj písmom (B2) je PODMIENKOU;
- samostatnosť a spoľahlivosť;
- proaktivita a cieľavedomosť;
- precíznosť a zmysel pre detail;
- flexibilita, komunikačné a organizačné zručnosti;
- tímová spolupráca;
- analytické a logické myslenie.

Spoločnosť KUKA Slovakia s.r.o. patriaca do skupiny KUKA Systems, je jedným z celosvetovo vedúcich dodávateľov automatizovaných výrobných a montážnych riešení pre priemyselnú výrobu.
Už 25 rokov v Dubnici n/V navrhujeme zváracie linky pre automobilový priemysel.
Kontaktujte nás a staňte sa členom nášho tímu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štúrova 1
018 41 Dubnica nad Váhom