Pridať inzerát

Inžinier simulácií s praxou

KUKA Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štúrova 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ variabilná zložka tvorená kvartálnymi odmenami a 13. mzdou. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oddelenie simulácie má na starosti kontolu funkčnosti konštrukcií (bezkolíznosť), prípravu a zhotovenie finálneho rozostavenia všetkých komponentov vo výrobnej hale. Úlohou pracovníkov oddelenia robotickej simulácie je navrhnúť jednotlivé pohyby robotov tak, aby sa každá operácia previedla v správny čas a bez kolízie.

Do nášho tímu na oddelenie robotickej simulácie hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á má minimálne 2 ročnú prax v oblasti robotickej simulácie a dokáže túto prácu po vstupnom zaškolení samostatne vykonávať.

Vašou náplňou práce bude:
- samostatné plánovanie a simulácia robotických výrobných liniek karosérií automobilov
- virtuálne preverovanie výrobného procesu – dostupnosť a funkčnosť všetkých zariadení
- plánovanie procesu vrátane taktovacích diagramov a optimalizácie
- prípadné Offline programovanie robotov
- práca v programoch: Process Simulate / Process Designer / Delmia V5 Robotics / RobCad (zaškolenie)

- tvorivá práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s nemeckým zázemím
- získavanie zaujímavých odborných skúseností
- odborný a profesijný rast
- kvartálne ohodnotenie nad rámec základnej mzdy
- trinásta mzda
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na dochádzanie
- príspevok na ubytovanie
- jazykové kurzy
- kultúrne a športové podujatia

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
- životopis bez fotografie
- súhlas so spracovaním osobných údajov

Na pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo - výhodou

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Process Simulate - pokročilý
Process Designer - pokročilý
Robcad - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Robotické simulácie
2

- ovládanie niektorého z programov: Process Simulate / Process Designer / Delmia V5 Robotics / RobCad potrebné
- schopnosť bez zábran komunikovať ústne aj písomne v cudzom jazyku (AJ alebo NJ)
- ochota cestovať (práca vyžaduje občasné cestovanie do zahraničia)
- samostatnosť
- analytické schopnosti
- technické myslenie
- dôslednosť
- spoľahlivosť
- schopnosť pracovať v tíme
- dodržiavanie termínov
- flexibilnosť

Spoločnosť KUKA Slovakia s.r.o. patriaca do skupiny KUKA Systems, je jedným z celosvetovo vedúcich dodávateľov automatizovaných výrobných a montážnych riešení pre priemyselnú výrobu.
Už 25 rokov v Dubnici n/V navrhujeme zváracie linky pre automobilový priemysel.
Kontaktujte nás a staňte sa členom nášho tímu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štúrova 1
018 41 Dubnica nad Váhom