Pridať inzerát

Marketing Expert

KUEHNE+NAGEL, s r.o.

  • Miesto práce: VIVO!, Vajnorská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacod 1 700€ (podľa skúseností a naplnenia požadovaných schopností uchádzača môže byť dohodnutá vyššia mzda) + motivačný bonusový systém
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš aspoň 2 ročné skúsenosti v oblasti marketingu v medzinárodnej korporátnej spoločnosti a hovoríš po anglicky? Pridaj sa do nášho tímu sales & marketing. Čo ťa čaká:

• implementácia globálnej marketingovej stratégie spoločnosti na lokálnej úrovni,
• spracovanie návrhu a sledovanie čerpania marketingového rozpočtu,
• zabezpečovanie prieskumov trhu, marketingových prieskumov a trhových analýz v súvislosti s potrebami spoločnosti,
• aktualizácia a optimalizácia obsahu firemnej webstránky a sociálnych médií,
• zabezpečovanie a príprava komunikačných materiálov (newslettrov, tlačových správ, PR článkov, rozhovorov a pod), správa
• organizácia eventov a online podujatí pre klientov,
• tender a výber dodávateľov zabezpečujúcich služby a produkty súvisiace s marketingovými aktivitami,
• aktívna a efektívna komunikácia a prezentácia firmy interne a externe,
• návrhy a realizácia sponzoringu na lokálnej úrovni,
• "local branding ambassador" - implementácia a dodržiavanie brand manuálu spoločnosti,
• sledovanie trendov v pridelenej agende a predkladanie vlastných návrhov.

• sme stabilný zamestnávateľ s dlhoročnou tradíciou,
• naši zamestnanci u nás pracujú radi a považujú nás za atraktívneho zamestnávateľa, čo ocenila aj široká verejnosť - 2. miesto v ankete Najzamestnávateľ 2019 v kategórii Doprava a logistika,
• podporujeme vzdelávanie a odborný rast,
• náklady na jazykové vzdelávanie preplácame až do výšky 70%,
• vieme, že oddych je dôležitý, preto ponúkame 5 dní extra dovolenky nad rámec zákona,
• prispievame na dochádzanie do práce - až do výšky 70€ mesačne,
• stravné 5€/deň dostanete aj za neodpracované dni (dovolenka, lekár, PN..),
• ak máte radi pohyb, využívajte výhody karty Multisport, na ktorú vám prispejeme,
• podporujeme pitný režim a budovanie imunity – na pracovisku vás čaká čaj, káva a čerstvé ovocie,
• u nás sa zabavíte – firemné akcie a teambuildingy organizujeme pravidelne,
• nezabúdame ani na zdravie a podporujeme ho formou príspevku vo výške 40€,
• s parkovaním si starosti robiť nemusíte, parkovacie miesta sú k dispozícii pre každého,
• sme bike-friendly firma - bicykel si zaparkujete v garáži v uzamykateľnej klietke a pre vás je k dispozícii sprcha v našich priestoroch,
• v našich moderných priestoroch vám pôjde práca od ruky,
• kombinácia práce z officu a home office je už bežnou súčasťou nášho fungovania, zároveň vám prispejeme na doma minuté energie a internet,
• za odporučenie nového kolegu vás čaká zaujímavá finančná odmena,
• zrelaxujete sa na masáži v niektorom z našich zmluvných zariadení,
• okrem základnej mzdy je pre vás prichystaná aj motivujúca bonusová schéma.

Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

marketing v medzinárodnej spoločnosti (korporát)

Počet rokov praxe

2

• min. 2 roky praxe v oblasti marketingu - skúsenosť s medzinárodnej väčšej spoločnosti (korporát),
• anglický jazyk aktívne slovom aj písmom,
• skúsenosť s copywriting-om - schopnosť písať články, texty, príspevky,
• výborné komunikačné a prezentačné schopnosti,
• tímový hráč,
• aktívna práca s balíkom MS office - Excel (práca s dátami), Powerpoint,
• ochota učiť sa nové veci,
• organizačné a koordinačné schopnosti, projektový manažment,
• vodičský preukaz sk. B,
• schopnosť plánovania, realizácia a plnenie úloh v časových termínoch a požadovanej kvalite,
• skúsenosti v oblasti špedície a zasielateľstva výhodou.

Kuehne+Nagel je jednou z popredných svetových logistických spoločností s približne 78.000 zamestnancami, pôsobiaca v 1.300 pobočkách a vo viac ako 100 krajinách. Koncern sa dlhodobo pohybuje na vedúcich pozíciách v segmentoch kontraktnej logistiky a leteckej či námornej prepravy a ponúka komplexné služby riadenia dodávateľského reťazca na báze najmodernejších IT riešení. Spoločnosť Kuehne+Nagel Slovensko bola v Bratislave založená v roku 1991. Dnes má na Slovensku zastúpenie 2x v Bratislave, v Senci, Dubnici nad Váhom a v Košiciach a prostredníctvom viac ako 160 zamestnancov poskytuje vysokokvalitné služby lokálnym aj medzinárodným zákazníkom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov