Pridať inzerát

Obchodno - technický zástupca

KRUGEL EXIM spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiacMzda je závislá od dosiahnutých obratových výsledkov spoločnosti, zaujímavé mzdové modely
  • Termín nástupu: 1.2.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj tovaru, káblov, dátových rozvádzačov a iných komponentov počítačových sietí
- v PC programoch vypracovávanie objednávok, dodacích listov, faktúr a ponúk s výberom správnych produktov
- prieskum trhu a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v regióne
- spolupráca s už existujúcimi partnermi vo svojom regióne
- poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom
- pomoc pri príjme, výdaji a kontrole tovaru
- práca s hotovosťou a bankovým terminálom
- iné podľa potrieb spoločnosti a nariadení priamych nadriadených

možnosť rastu - vedúci pobočky
zázemie stabilnej, renomovanej firmy
predaj kvalitných produktov
v prípade dobrých výsledkov nadpriemerný plat
ostatné predstavené na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Uprednostnení budú uchádzači:
- s praxou v predaji štruktúrovaných kabeláží
alebo elektroinštalačného materiálu
- so znalosťou komponentov počítačových sietí
- s vlastnou zákazníckou bázou

Zahraničný obchod, vývoj a distribúcia komponentov IT infraštruktúry. Obchodná spoločnosť s pobočkami v Bratislave, Brne, Prahe, Budapešti, Buenos Aires.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov