Pridať inzerát

Obsluha CNC frézy

KRP, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200,-Eur brutto/mesiac+príplatky zo Zákonníka práce. Mzda sa však bude zvyšovať v závislosti od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

programovanie, nastavovanie, obsluha CNC frézy, tvorba CNC programov podľa technických výkresov
(operačný systém HAAS, Heidenhain)

13.plat, preplácanie stravy, pracovný odev a ochranné pracovné prostriedky, dobré pracovné zázemie, priateľská firemná atmosféra, stabilná a perspektívna práca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo alebo príbuzný odbor-výučný list alebo prax v príslušnom odbore

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

strojárske vzdelanie, čítanie technickej dokumetácie, skúsenosti s programom Haas alebo Heidenhain sú výhodou, zodpovednosť a spoľahlivosť, ochota zlepšovať sa

Spoločnosť so strojárskym zameraním najmä na výrobu presných strojárskych dielov a komponentov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KRP, s.r.o.
Robotnícka ulica
01701 Považská Bystrica