Pridať inzerát

Administratívny pracovník logistiky

Krošlák, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitrianska Blatnica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 000 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude predmetom dohody s vybraným uchádzačom a bude stanovená s ohľadom na jeho skúsenosti a prax. Ponúkame Vám dlhodobú a stabilnú prácu v rodinnej firme, ktorá je na trhu už 30 rokov a väčšina zamestnancov v nej zostáva dlhé roky.
  • Termín nástupu: dohoda

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie nákupných činností s cieľom zabezpečiť materiál v požadovanej cene, kvalite, termíne a množstve
- komunikovanie s jednotlivými oddeleniami ohľadom zabezpečenia dostatočného množstva materiálu potrebného pre plynulý chod výroby
- sledovanie množstva materiálu na sklade
- spracovanie agendy súvisiacej so zabezpečením dodávok materiálu – spracovanie faktúr, dodacích listov a ich kontrola
- Vyhľadávanie a výber potencionálnych dodávateľov
- Zmluvné zabezpečenie položiek s jednotlivými dodávateľmi a kontrola dodržiavania zmluvných podmienok
- Urgovanie dodávateľov v prípade oneskorených dodávok
- Spracovanie objednávok, komunikácia so zákazníkmi a starostlivosť o zákazníkov
- zúčastňovanie sa na obchodných stretnutiach, auditoch, report priamym nadriadeným

Našich zamestnancov u nás čaká:
- jazykové vzdelávanie v pracovnej dobe
- zľava na naše výrobky
- dobré technické vybavenie
- firemné teambuildingové akcie
- stravovanie vo vlastných priestoroch s finančným príspevkom zamestnávateľa
- komornejšie prostredie menšej firmy a neformálna atmosféra

Záujemcov o pozíciu prosíme o zaslanie životopisu. Všetky životopisy posúdime a každému záujemcovi odpovieme, prosíme však o trpezlivosť. Výberové konanie u nás je jednoduché a pozostáva z jedného kola osobného pohovoru, po ktorom Vás budeme informovať o rozhodnutí. Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Do nášho tímu hľadáme samostatného, iniciatívneho človeka, ktorý je schopný prevziať zodpovednosť, je ochotný sa vzdelávať, pracovať v tíme, je komunikatívny, má prax v podobnej oblasti a ovláda AJ na komunikatívnej úrovni B1.

Sme rodinná spoločnosť, ktorá už 30 rokov vyrába čalúnený nábytok a kovové doplnky pre známe európske nábytkárske značky. Už štvrtý rok prinášame na trh aj vlastnú dizajnovú kolekciu pod značkou Arteston. Za posledné 4 roky sme priniesli na trh niekoľko nových dizajnov, za ktoré sme boli viackrát po sebe ocenení na výstave Nábytok a Bývanie Nitra. Naše výrobky nachádzajú odbyt v ekonomicky silných krajinách EÚ, Blízkom Východe a v Rusku. Vyvíjame ďalšie produkty, s ktorými chceme na týchto trhoch oslovovať nových zákazníkov.
Od roku 1991 sa hlásime k rovnakým hodnotám - kvalita, zodpovednosť, sloboda a úcta k remeslu. To z nás robí spoľahlivého partnera a skvelého zamestnávateľa.
Nové výzvy prekonávame tým, že zamestnávame talentovaných, pracovitých a zanietených ľudí. Veríme, že každý môže priniesť zlepšenia a nové inšpirácie do našej práce.
V našom tíme sa snažíme o priateľskú atmosféru, v ktorej radi privítame každého nového zamestnanca. Dáme mu priestor na učenie sa a sebarealizáciu. Odmenou mu bude pravidelný zaujímavý príjem a možnosť využívať všetky naše benefity.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov