Pridať inzerát

Personalista

KROS a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacAk zaujmeš a preukážeš pokročilé vedomosti a skúsenosti, môže to byť podľa dohody aj viac.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka so zanietením pre ľudí, ich rozvoj a podporu. Niekoho, kto dokáže nadchnúť aj iných a poradí si aj s výzvami, ktoré prináša IT segment, kto neustále hľadá príležitosti na zlepšenie všetkého, čo súvisí s ľuďmi a životom vo firme. Kolegu, ktorý prinesie do života firmy nový vietor, trendy a nápady. No vie byť aj oporou a poradcom pre kolegov v ťažkých pracovných a osobných situáciách.

Čo ťa v práci bude čakať:
- budeš mostom (nie múrom) medzi ľuďmi a tímami,
- na dennej báze budeš komunikovať s vedúcimi našich tímov a divízií a riešiť s nimi HR agendu,
- budeš im poradcom a oporou pri riešení individuálnych potrieb kolegov a tímových výziev,
- budeš všetkými možnými cestami hľadať a oslovovať nových krosákov,
- aktívne budeš šíriť a posilňovať našu kultúru a hodnoty vnútri firmy,
- systematicky budeš budovať náš zamestnávateľský brand, neboj sa, máme byť na čo hrdí,
- budeš sa neformálne stretávať so zamestnancami a riešiť ich potreby a požiadavky,
- budeš vnášať systém a zmysel do rozvoja a vzdelávania našich ľudí,
- a mnoho ďalšieho, čo nám pomôže napĺňať ciele a žiť podľa hodnôt KROSu.

Pýtaš sa, čo (okrem výplaty) za to?
• plná podpora pri zaučení je samozrejmosťou,
• rodinná kultúra, kde platia dohody a zamestnanci sú na prvom mieste,
• super kolektív a práca, do ktorej budeš chodiť fakt rád,
• možnosť vydýchnuť si aj počas pracovnej doby - poleňošíš si v hojdacej sieti v našom RELAX ROOM-e, prebehneš sa na firemnej kolobežke alebo dáš kalčeto s kolegami,
• teambuildingy, párty, chaty, lyžovačky a iné super akcie so skvelými ľuďmi,
• sociálny program s reálnymi výhodami a benefitmi (SICK DAY, zdravotná starostlivosť, príspevky na kultúrne a športové vyžitie, bezúročné pôžičky a mnoho ďalšieho).

Ak máš záujem uchádzať sa o pracovnú pozíciu, pošli nám svoj životopis prostredníctvom portálu Profesia. Budeme radi, ak pripojíš aj motivačný list, prípadne video.

Na termíne nástupu sa vieme dohodnúť, ide o novovytvorené miesto. Po nástupe dostaneš od nás plnú podporu a zaškolenie, nebudeš na to sám. Ak na sebe budeš pracovať, firma ti to vráti ;)

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, odpovieme každému!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment/psychológia/andragogika/personálny manažment

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo od Teba očakávame:
• znalosť HR oblastí a procesov (personálny marketing, výber zamestnancov, vzdelávanie, benefity, odmeňovanie...),
• ideálna je prax na internom HR aspoň 2 roky,
• skúsenosti s riadením tímu výhodou,
• schopnosť čítať medziľudské situácie, pomenovať problémy, navrhovať zlepšenia,
• vášeň pre HR oblasť, záujem o nové trendy,
• kreatívne myslenie,
• skúsenosti s náborom cez sociálne siete,
• komunikačné zručnosti, je super, ak svoje argumenty dokážeš rozumne podložiť,
• dobré prezentačné schopnosti, lektorské zručnosti výhodou,
• can do nastavenie mysle a drive,
• vzdelanie v oblasti psychológie vítané, nie je však podmienkou,
• koučovacie zručnosti plusom.

Sme firma plná priateľských vzťahov pretkaných vzájomným rešpektom, dôverou, chuťou posúvať svet vpred a spolupracovať. Dlhé roky sme lídrom v oblasti ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru na Slovensku. Od roku 1995 nám dôveruje viac ako 95 000 zákazníkov. V "firemnej rodine" nás je cez 250 a stále máme rovnakých slovenských majiteľov, ktorí sú s nami od začiatku. Kros nikdy nespí. Neustále hľadáme nové biznisové príležitosti na trhu, modernizujeme technológie a agilný prístup, presúvame produkty do cloudu a mobilných zariadení. Spolu s majiteľmi chceme vytvoriť 100 ročnú “happiness driven company”.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov