Pridať inzerát

Business Analyst/Product owner

Krone Consulting s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie produktového backlog (v GitLab)
• Prioritizácia, kontrola a vedenie taskov, vedenie meetingov
• Manuálny testing front-endu webovej aplikácie a navrhovanie improvements
• Komunikácia so zákazníkom (prvý kontakt so zákaznikom - proof of concept )
• Práca s SQL
• Dátova analýza

Tvoje benefity sú:
• Benefitový rozpočet 3100 Eur ročne (môžete ho využiť na kurzy, športy a pod.)
• Pol dňa voľna navyše k narodeninám
• Pružná pracovná doba
• Pravidelné tímové akcie
• Špičkové pracovné technické nástroje (Microsoft Surface Family, MS Azure, iOS)
• Nová kancelária v Nivy Tower
• Akreditované ISTQB a ďalšie špecializované kurzy
• Test-konzultantské dni s konzultantami ( Test Architektúra, Test Development, Scrum, Agile, Cypress, CI/CD a Test Management a iné )

kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

matematika, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• máš zmysel pre detail
• vieš pracovať v tíme
• dokážeš myslieť "outside the box"

Sme quality assurance spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb v oblasti testingu a consultingu. Zároveň sa zaoberáme vývojom unikátnej platformy pre komunikáciu v oblasti AI a VR : https://www.eevree.com/.
Máme široké portfólium projektov, ktoré majú zmysel. Vybrať si môžeš z odvetví :
• bioprocessing
• engineering
• insurance
• banking
• automotive
Podporíme Ťa v Tvojom rozvoji, a aj preto Ti ponúkneme pIatené škoIenia ISTQB, jazykové kurzy či iné špeciaIizované kurzy.
Vďaka nami vyvinutej platforme „Career Matrix” budeš motivovaný v Tvojom kariérnom raste. V tejto platforme zhodnocujeme platovo každý kvartál Tvoje novonadobnuté zručnosti a schopnosti.
Testingovú komunitu združujeme ako organizátor jednej z najvačších testingových konferencií v strednej Európe TESTING UNITED : https://www.testingunited.com.
Poskytujeme akreditované ISTQB a iné špecializované školenia.
Sme hrdým platinovým partnerom CaSTB.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov