Pridať inzerát

Headhunter - Business Support/NJ

Krone Consulting s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Teslova 20, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacRočný bonus 3 100 Eur
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívna telefonická a písomná komunikácia s kandidátmi
• Priame oslovovanie a vyhľadávanie vhodných kandidátov
• Uskutočňovanie výberových konaní v nemeckom jazyku
• Zadávanie údajov do interného systému
• Marketingová podpora v nemeckom jazyku, preklad marketingových materiálov zo slovenského jazyka do nemeckého jazyka
• Aktívna účasť na interných a externých networkingových eventoch, aktívne oslovovanie v nemeckom jazyku

Ročný bonus 3 100 Eur navyše, ktorý môžeš využiť na čokoľvek, napríklad na:

• školenia, ktoré si vyberáš Ty sám
• MHD
• jazykové kurzy
• Multisport karty
• dní voľna navyše
• alebo len tak si vybrať hotovosť

Ďalej pre Teba máme v zálohe:

• pol dňa dovolenky na Tvoje narodeniny
• stále vymýšľame teambuildingy, raz mesačne ideme na pizzu, pivo, dáme si preteky na lezeckej stene, proste stále spolu niečo podnikáme. Raz ročne ideme utužiť naše vzťahy mimo SR
• flexibilný pracovný čas, možnosť pracovať pár dní v týždni aj remote

Počul/a si už o konferencií Testing United, ktorú organizujeme?

Vyhradzujeme si právo odpovedať iba kandidátom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ostatným kandidátom ďakujeme za zaslanie životopisov. Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

HR - recruitingu

Počet rokov praxe

1

KRONE consulting je spoločnosť zameraná na quality assurance. Testing vnímame ako neoddeliteľnú súčasť quality assurance, a preto sa nezameriavame nielen na dodávanie testov, ale aj na vyškolenie skutočných quality assurance špecialistov, ktorí klientom dokážu zabezpečiť celkovú kvalitu ponúkaných služieb. Zamestnancov podporujeme v rozvoji a aj preto ponúkame iné než štandardné benefity, na ktoré sú ľudia zvyknutí. Benefitom pre zamestnancov KRONE je sloboda v podobe individuálneho benefitného rozpočtu vo výške 3100€/rok. Je na každom zamestnancovi, aby si určil ako tento rozpočet využije. Či už sa chce zamerať na profesionálny alebo osobný rozvoj a rozhodne sa financovať školenie, workshop, účasť na konferencii a pod. alebo práve prechádza iným životným obdobím a financie by radšej využil na dni voľna navyše či dokonca výber hotovosti, rozhodnutie je na ňom.

Krone Consulting je organizátorom jednej z najvačších testingových konferencií v strednej Európe TESTING UNITED.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Teslova 20A
821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov