Hľadá sa budúci riaditeľ! (obch. zástupca/manažér obch. siete)

Kristína Hrušková

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Neobmedzená výška príjmu podľa zásluh.
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skusenosti v obchode či manažmente? Alebo si práve po škole a hľadáš pre seba to najlepšie uplatnenie ? Chceš sa stať podnikateľom? Chcel si byť vždy samostatný, mať flexibilnú pracovnú dobu a neobmedzený príjem ?

Mám pre Teba super ponuku, potrebujeme len podnikateľského ducha, časovú flexibilitu, proaktivitu, motiváciu a chuť pracovať.

A aká práca ťa čaká?

Tvojou náplňou práce bude stretávanie sa a komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi. Hľadanie súvislosti a riešení pre klientov, vypracovávanie podkladov a predstavenie riešení.

A čo zato ?

Neobmedzený príjem, skvelý kolektív, garantovaný kariérny rast, flexibilná pracovná doba, neobmedzené vzdelávanie a firemné dovolenky po celom svete.

Informácie o výberovom konaní

Čo treba pre to urobiť?
Poslať životopis a motivačný list v ktorom sa s nami podelíte s vašou predstavou o práci snov.

Ak sa naše predstavy budú zhodovať, porozprávame sa o tom na online pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť sa zaoberá poradenskými službami v oblasti personálneho manažmentu.
Pre svojich obchodných partnerov vyhľadávame na trhu práce vhodných kandidátov na nimi obsadzované pozície.
Po zaslaní životopisu Vás budeme kontaktovať v prípade splnenia základných kritérií na obsadzovanú pozíciu.
Vaše osobné údaje spracovávame k tomu, aby sme danú pozíciu (a prípadne inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (uvedené v životopise) sú nevyhnutné pre rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (tj. právny základ spracovania).