Pridať inzerát

Obchodný zástupca - splň si svoje sny.

Kristína Hrušková

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac+ Odmeny a bonusy
  • Termín nástupu: 10.7.2021
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Necítiš sa v práci šťastný? Necítiš sa naplnený? Nechce sa ti ráno vstávať do práce? Chodíš tam nasilu?
Nepáči sa ti že tvoj šéf na tebe zarába? Nepáči sa ti že musíš makať za pár drobných? Chceš ísť na dovolenku keď sa sám rozhodneš a nie vtedy kedy to odklepol zamestnávateľ?

DNES JE TEN DEŇ KEDY MÁŠ JEDINEČNÚ MOŽNOSŤ TO ZMENIŤ!

Pridaj s k nám! K ľuďom ktorí ti pomôžu rásť, k ľuďom kde funkcia neznamená to že sa nad teba niekto vyvyšuje. Práve naopak! Dostaneme aj teba vyššie! Pridaj sa k úspešným a sám sa ním staň.

Nečakaj kedy ti padne pečené kura z neba. Poď si ho upiecť teraz lebo máš naňho chuť! A ver mi, bude ti chutiť ako nikdy predtým :-)
Už sa nebudeš musieť obávať ďalších lockdownov či iných, ruky zväzujúcich nariadení.

A čo na to potrebuješ?

HĽADÁM DO TÍMU ČLOVEKA KTORÝ BUDE CHCIEŤ MAKAŤ TAK MOC AKO CHCE DÝCHAŤ, ČLOVEKA KTORÝ NEPOZNÁ SLOVÁ NEDÁ SA A NEJDE TO.
Ak si aktívny, komunikatívny, pracovitý, vytrvalý, sebavedomý, flexibilný a chceš si plniť svoje sny, NEVÁHAJ MI POSLAŤ TVOJ ŽIVOTOPIS.

• flexibilný pracovný čas už po 3-6 mesačnom zapracovaní
• bezkonkurenčné mzdové ohodnotenie
• komplexný vzdelávací program
• možnosť profesionálneho rastu
• príjemný kolektív, rodinná atmosféra, teambulidingy, vždy a všade veľká sranda
• firemné paušály so všetkými neobmedzenými službami
• firemné autá na operatívny lízing
• pracovné dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Komunikačné schopnosti - expert
Flexibilita - expert
Dochvíľnosť - expert
Samostatnosť - expert
Organizačná schopnosť - expert
Proaktívny prístup - expert
Riadenie ľudí - expert
Pozitívny prístup - expert
Schopnosť riadiť samého seba - expert

Sme špička v obore prinášame na trh štandard služieb z vyspelých krajín ktoré tu nemajú konkurenciu. Zaoberáme sa financiami, správou majetku a zvyšovaním životného štandardu. Klientom ponúkame exkluzívne podmienky a prémiové riešenia.

Adresa spoločnosti