Pridať inzerát

Manažer - Chceš žiť život podľa vlastných predstav?

Kristína Hrušková

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 15.2.2021
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš žiť život podľa vlastných predstav?

Chceš prácu, v ktorej nehrozí, že budeš robiť jednu a tú istú činnosť? U NÁS TO NEHROZÍ. Rád navrhuješ nové riešenia ? Každý jeden deň riešime nový projekt a často to možno bude niečo, o čom si v živote nepočul/a.

Ak si talentovaný človek ktorý zoberie do rúk chaos a premení ho na poriadok, tak si tu správne. Ak vieš naraz premýšľať, plánovať, telefonovať, tak si správny človek pre nás. Hľadám človeka ktorému môžem dôverovať, nepozná slová ako " to nejde, to sa nedá" a ktorý nenadáva na celý svet.

Výhodou je to, že robíme veci a myslíme tak, ako žiadna iná firma nie. Teda sa u nás naučíš veľa nového a nikdy sa nebudeš nudiť.

Ak chceš zmeniť svoj život, chceš veľa cestovať a môcť si kúpiť čokoľvek po čom túžiš, tak toto je ten správny moment pre teba aby si zmenil život!

PRIDAJ SA K NÁM!

Čo robí naša firma a čo budeš robiť :
• starostlivosť o existujúcu sieť klientov, ktorých pribúda neúrekom
• nadväzovanie a udržiavanie dobrých vzťahov s klientmi aj s kolegami
• vyhľadávanie nových príležitostí zmeniť ľuďom život k lepšiemu
• analýza požiadaviek a potrieb klientov k vytvoreniu riešenia na mieru
• nepredávame produkty, našim produktom je riešenie na mieru
• komunikácia s obchodnými partnermi keď vás pozvú na kávičky či obedy
• rozvoj obchodných aktivít vo zverenom regióne, lebo doma to ide najlepšie

Keď sa spýtaš kohokoľvek z nás na túto prácu, dozvieš sa, že je všetko iné ako nudná, stereotypná, či nezaujímavá. Tiež je občas stresujúca a kreatívna. Každý deň je úplne iný a vyžaduje si odlišný prístup. Robíme veci efektívne a tak, aby to sedelo aj obchodne. Nie aby to len pekne vyzeralo.

A čo za to?

• flexibilný pracovný čas už po 3-6 mesačnom zapracovaní
• bezkonkurenčné mzdové ohodnotenie
• komplexný vzdelávací program
• možnosť profesionálneho rastu
• príjemný kolektív, rodinná atmosféra, teambulidingy, vždy a všade veľká sranda
• firemné paušály so všetkými neobmedzenými službami
• firemné autá na operatívny lízing
• pracovné dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Komunikačné schopnosti - expert
Flexibilita - expert
Dochvíľnosť - expert
Samostatnosť - expert
Organizačná schopnosť - expert
Proaktívny prístup - expert
Riadenie ľudí - expert
Pozitívny prístup - expert
Schopnosť riadiť samého seba - expert

Počet rokov praxe

Obchod

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme špička v obore prinášame na trh štandard služieb z vyspelých krajín ktoré tu nemajú konkurenciu. Zaoberáme sa financiami, správou majetu a zvyšovaním životného štandardu. Klientom ponúkame exkluzívne podmienky a prémiové riešenia.

Adresa spoločnosti

Ružová dolina 622/28
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov