Pridať inzerát

Junior účtovník/Junior accountant

KRESTON SLOVAKIA

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy 49, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac900 - 1200 EUR + 13. a 14. plat Mzda závisí od schopnosti a skúsenosti uchádzača.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plnenie úloh pod dohľadom senior účtovníka (vedenie účtovníctva,
fakturácia, bankové výpisy, pokladňa, interné doklady, majetok)
- Kontrola podkladov DPH v spolupráci so senior účtovníkom
- Spolupráca na príprave mesačných a ročných uzávierkových operáciách
- Príprava vybraných reportov a štatistických výkazov
- Aktívna interná a externá komunikácia s klientom a príslušnými úradmi
- Sledovanie a uplatňovanie legislatívnych zmien
- Konzultácie s priamym nadriadeným
- Administratívna práca

- Rýchly odborný rast, všestranná pracovná náplň, neustále nové účtovné a daňové prípady
- Možnosť kariérneho postupu
- Práca v priateľskom a aktívnom kolektíve
- Tréningový a rozvojový program business – soft skills
- Jazykové kurzy
- Práca s modernými technológiami – cloudové riešenia CTX, DMS, OCR systém moderné účtovné sofvéry
- Homeoffice
- Extra voľné dni – bridge days, sick days,
- Pravidelné odborné a rekvalifikačné školenia, odborná literatúra – hradené zamestnávateľom
- Príspevky zo strany zamestnávateľa na súkromné jazykové vzdelávanie podľa vlastného výberu
- Prístupy do metodicko-legislatívnych komisií pre DPH a DzP prostredníctvom SKDP
- Možnosť podieľať sa na zefektívňovaní a rozširovaní procesov
- Prístup ku kvalitným odborným informáciám a stanoviskám
- Teambuildingy, tematické raňajky, dobrovoľnícke aktivity v rámci práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, (odbor účtovníctvo-audítorstvo je výhodou ale nie podmienkou)

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Úplný začiatočník
KROS - Úplný začiatočník
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ste proklientsky orientovaný tímový hráč a máte zmysel pre detail.
- Vaša samostatná a precízna práca prináša prospech Vám a Vášmu pracovnému okoliu
- Vaše organizačné schopnosti a dobrý timemanagement Vám umožnia venovať sa viacerým úlohám súbežne a plniť termíny
- Ste dynamický človek, pretože chcete pracovať pre neustále rastúcu spoločnosť a podieľať sa na jej úspechu

Kreston Global je jednou z najväčších účtovných sietí na svete, ktorá zastupuje viac ako 160 nezávislých firiem vo viac ako 110 krajinách po celom svete. Ako súčasť v súčasnosti 13. najväčšej globálnej účtovnej siete, spoločnosti siete Kreston radia firmám aj jednotlivcom v celom spektre účtovných a poradenských potrieb, nech už podnikajú kdekoľvek na svete. S viac ako 22 000 oddanými odborníkmi a silnou komunitnou kultúrou oslávil Kreston v roku 2021 svoje 50. výročie.

Kreston Slovakia poskytuje komplexné poradenstvo v oblasti auditu, daňové, účtovné a právne služby, ako aj služby kybernetickej bezpečnosti a procesného riadenia. Svoje služby poskytuje mnohým klientom zo súkromnej sféry ako aj verejného sektora.

Kreston Slovakia má v súčasnosti 44 zamestnancov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov