Pridať inzerát

Brigádnik na personálnom oddelení

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sučany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,2 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o HR témy, chceš získať skvelý štart pre svoju kariéru a máš vďaka rozvrhu voľný čas cez týždeň (2-3 dni)? Do nášho tímu hľadáme študenta/ku VŠ so záujmom o využitie svojich nadobudnutých vedomostí a získanie praktických skúseností na personálnom oddelení!

Ako nám budeš pomáhať? Na začiatok to budú úlohy ako:
• administratívne činnosti - zakladanie dokumentov do zložiek zamestnancov a ich triedenie,
• správa uchádzačov o zamestnanie - evidencia kandidátov v personálnom systéme, spätná väzba kandidátom,
• evidencia školení v personálnom systéme Human,
• spolupráca pri tvorbe prehľadov a pri vyhodnocovaní spätnej väzby na školenia,
• spolupráca pri aktualizácii a tvorbe štatistík a prehľadov,
• zadávanie vybraných dát do personálneho softvéru,
• spolupráca na projektoch.

Túto HR dušu hľadáme na dlhodobejšie obdobie, takže keď budeš zvládať všetky činnosti, určite sa môžeš posunúť a rozvíjať aj v ďalších oblastiach, ktoré Ťa zaujímajú!

Taktiež Ti ponúkame možnosť spracovania bakalárskej alebo diplomovej práce v našej spoločnosti.

Pokiaľ hľadáš brigádu aj v inej oblasti, daj nám vedieť, pretože Ti radi ponúkneme aj brigádu napríklad ako technológ alebo vo výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group, zaoberajúca sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných elektroskríň pre vstrekovacie lisy a montážou kompletných vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe.
V októbri 2010 skupina KraussMaffei oficiálne otvorila nový výrobný závod v Sučanoch.

Skupina KraussMaffei na Slovensku dnes vyrába vstrekovacie stroje radu PX a CX ako aj stroje a zariadenia na reaktívne spracovanie. Tento výrobný závod je navyše kompetenčným centrom skupiny pre výrobu skriňových rozvádzačov.

Naša história v skratke:
2016 - Zahájenie výroby strojov rady PX
2014 - Rozbeh výroby strojov rady CX
2012 - Zdvojnásobenie výrobnej kapacity v našom závode v Sučanoch
2010 - Otvorenie výrobného závodu v Sučanoch
2008 - Otvorenie inžinierskej pobočky v Žiline
2005 - Začatie výroby rozvádzačov
2003 - Založenie v Martine

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ulica priemyselná 6
038 52 Sučany