Pridať inzerát

Servisná upratovačka

Krajšie bývanie s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Madridská, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 623 - 739 EUR/mesiacFinančné odmeňovanie zamestnanca je naviazané na jeho pracovný výkon formou variabilnej zložky mzdy.
  • Termín nástupu: 1.10.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie spoločných priestorov v bytových domoch v Košiciach. Upratovanie domácností. Upratovanie retailu a prevádzkových priestorov v business centre. Umývanie okien a sezónne práce. Udržiavanie poriadku vo vlastných firemných priestoroch. Príprava náradia a materiálu na výkon práce. Rozvoz materiálu a náradia na prevádzky. Vedenie firemného motorového vozidla.
Vyžadujeme precíznu prácu, vysoké pracovné nasadenie, zodpovednosť, disciplínu a lojalitu voči vlastnej firme. Vzájomná dôvera medzi zamestnancom a zamestnávateľom je nevyhnutnou podmienkou.

Práca v špičkovej firme, ktorá sa o svojich zamestnancov stará, poskytuje im podporu a ochranu. Ilustruje to aj ocennie firmy v súťaži "Via bona Slovakia" v kategórii "Skvelý zamestnávateľ", ročníky 2014 a 2015. https://www.krajsiebyvanie.sk/-ocenenia-spolocnosti
Jednozmenná prevádzka.
Možnosť použiť firemné vozidlo na dochádzanie do práce. Možnosť bezplatného použitia firemných strojov na súkromný účel, zamestnannec si hradí len spotrebný materiál.

Ponuky prosím zaslať len e-mailom na adresu "byvanie@krajsiebyvanie.sk". Ponuka má obsahovať e-mailový aj telefonický kontakt. Elektronickou formou odpovieme všetkým uchádzačom o zamestnanie. Vybraných uchádzačov oslovíme telefonicky a pozveme ich na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Odbor nie je rozhodujúci.

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Prehľad v komerčne dostupnej chémii - Mierne pokročilý
Komunikácia na sociálnych sieťach - Základy
Užívateľské počítačové zručnosti - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v upratovaní je vítaná, ale nie je nevyhnutnou podmienkou.

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Precíznosť, zodpovednosť, pracovitosť, spoľahlivosť, manuálna zručnosť, dôslednosť. Osobnostná zrelosť. Dobrý zdravotný stav a primeraná kondícia. Usporiadané sociálne zázemie.

Krajšie bývanie s.r.o. je upratovací servis zameraný na upratovanie spoločných priestorov v bytových domoch (paneláky), upratovanie domácností (byty, rodinné domy), kancelárií , obchodných prevádzok a ich zázemia (šatne, toalety), čistenie exteriérov (letná a zimná údržba, záhradnícke práce) a na špecializované čistenie (zateplené fasády, vozne, autá, stavebné stroje, ...grafitti, žuvačky).
Podrobnejšie informácie na "www.krajsiebyvanie.sk".

Adresa spoločnosti

Madridská 3
040 13 Košice