Pridať inzerát

Junior účtovník

Krajčír & Krajčírová s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trieda SNP 39, 040 11 Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR/mesiac- stravné lístky v hodnote 4 €/ deň plne hradené zamestnávateľom - trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú so skúšobnou dobou na 3 mesiace
  • Termín nástupu: možnosť nástupu ihneď alebo po dohode

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie podvojného účtovníctva, daňovej evidencie a súvisiaca agenda pod dohľadom daňového poradcu (práca v účtovných programoch Omega, MK Soft, Alfa)
- podpora pri spracovaní daňových priznaní k DPH, dani z príjmov, účtovných závierkach a príprave rôznych daňových podaní
- podpora pri spracovaní miezd (práca v mzdovom programe Olymp)
- podpora pri audite účtovných závierok
- iné administratívne práce súvisiace s hore uvedenou agendou

- práca s daňovým poradcom a audítorom - kvalifikované zaškolenie a rýchly odborný rast, komplexná a rozmanitá práca v malom kolektíve
- možnosť odborného a platového rastu
- zadarmo prístup k mnohým školeniam (webinárom) slovenskej komory daňových poradcov (SKDP), komory audítorov (SKAU) a školeniam Profuturion accounting.
- zadarmo prístup k odborným publikáciám: Daňový a účtovná poradca podnikateľa, Personálny a mzdový poradca podnikateľa
- káva a čaj na pracovisku zadarmo

Životopis v slovenskom jazyku nám posielajte na náš E-mailový kontakt. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor a absolvovanie krátkeho účtovného testu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Práca s počítačom - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- účtovníctvo základy
- skúsenosti s prácou s účtovnými programami Omega a Alfa od Krosu sú výhodou
- chuť a ochota vzdelávať sa, vytrvalosť
- flexibilita, zmysel pre detail
- ochota pracovať nadčas (nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas) z dôvodu nárazovej práce

Sme malá rodinná firma. Poskytujeme služby vedenia účtovníctva, spracovania miezd, daňového poradenstva a štatutárneho auditu účtovnej závierky.

Adresa spoločnosti

Popradská 64A
040 11 Košice - mestská časť Západ