Pridať inzerát

Obchodní Specialista–prům.automatizace

KP2 Czech Republic s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Trnavský kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 500 - 1 800 EUR/měsícBonusy dle obchodních výsledků.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost, která se specializuje na PRŮMYSLOVOU AUTOMATIZACI? Toužíte se rozvíjet v obchodních dovednostech, či ve znalostech technických produktů? Pokud ano – aktuálně hledáme nového kolegu na níže definovanou pozici:
OBCHODNÍ SPECIALISTA–PRŮM.AUTOMATIZACE

Co bude náplní Vaší práce?
Zodpovědnost za celý prodejní proces. Úzká spolupráce s Produktovými specialisty. Rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky (průmyslové výrobní podniky). Vyhledávání nových obchodních příležitostí. Zpracování nabídek, práce s CRM. Reporting výsledků na centrálu v ČR.

Jaká jsou naše očekávání?
- SŠ vzdělání technického zaměření – ideálně ELEKTRO
- obchodní zkušenosti či produktová znalost s touhou stát se obchodníkem
- pozitivní osobnost, schopnost týmové i samostatné práce
- středně pokročilá AJ pro komunikaci slovem i písmem
- ochota občasného cestování do zahraničí

Co Vám nabídneme?
Podporu a zázemí prosperující společnosti. Školení pro rozvoj obchodních dovedností i produktových znalostí. Možnost růstu v rámci společnosti. A v neposlední řadě atraktivní platové ohodnocení s dlouhou řadu benefitů.

Jsme rádi, že jste inzerát dočetli do konce. Těšíme se na Váš životopis.
Pro doplňující informace prosím volejte Michala Krále +420 603 955 734.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Služební vůz i pro soukromé účely
PC a telefon
Roční bonusy
Příspěvky na pojištění, vzdělání, stravování atd.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Kdo jsme?
Zahraniční společnost, přední evropský dodavatel komponent pro průmyslovou automatizaci – elektrotechniku (měření a regulace tlaku a průtoku či teploty – např. speciální aplikace, ventily, snímače, spínače atd.). Svým inovativním přístupem a nadšením propojujeme výrobce komponent a koncové zákazníky ze segmentu industry.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektro či strojní SŠ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

KP2 Czech Republic s.r.o. je personální agentura se sídlem v Praze, založená v roce 2008. Více informací naleznete na našich stránkách www.kp2.cz .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Adresa společnosti

Vinohradská 184
13052 Praha
Česká republika